Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van köztünk valaki akinek...

Van köztünk valaki akinek értelmi sérült nem beszélő és beszéd értěse gyenge kamaszt nevel?

Figyelt kérdés
Rōgeszmés lett soha ilyen problémánk nem volt vele, nem tudom elvinni sehova se bolt se játszótér se séta mert csak arra kell menni amerre akar és csak bolyong fogalmam sincs mit akar, ha irányítani próbálom agresszív lesz és nekem támad bárhol.
szept. 3. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:
15 éves fiú már két éve van ez így hogy vigyem el bárhova is
szept. 3. 18:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter, vele foglalkozó gyógypedagógus mit javasolt?


Ők csak jobban ismerik,mint pl én...

szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.


Én auti gyereket nevelek,de ő ép értelmű.


Esetleg napirendkártyák használata nem segítene? Gyógyszert szed (nyugtató,stb)?

szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szed most lett emelve ripedon 3szor 1mg.Nem tudom a kártyákat hogy kezdjem el. Azt hiszem bepuccsoltam mint anya
szept. 3. 19:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmit sem mondanak semmit
szept. 3. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel olyan szakembert, aki AAK-val foglalkozik, pl Bliss Alapítvány
szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha facebookon fent vagy, ott van több auti csoport is, biztos vannak hasonló helyzetben lévő anyukák is, hátha tud valaki segíteni.
szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fent vagyok írtam is egyparba senki semmit nem tud, nekem a pecs kártyát, box zsák hiába mondják mert nem érti a gyerek szóval nem tudom mit csináljak vele
szept. 3. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahova jár "iskolába"? Nappali gondozásra,vagy ilyesmi?
szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen már 9. osztályos, EGYMI, bejáró tanuló
szept. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!