Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Belemennél ebbe, miért igen/nem?

Belemennél ebbe, miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Van egy gyereked az előző kapcsolatodból, és megismersz valakit, akivel összeköltöztök. A gimis gyereked viszont pokollá teszi az együttélést.

Ekkor az új párod alkut ajánl nektek.

A gyerek a gimi után (1-2 év) X városba szeretne menni tovább tanulni.

Ő már most, azonnal, bérel neki ott egy lakást, és fizeti is az ottani életét. Az átíratkozást is intézi. De cserébe 2-3 alkalom/év legyen a hazalátogatása.



2023. nov. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
97%

#40


Attól, hogy itt épp van 2 értelmes, diplomás nő, aki nem a semmibe szült gyereket, még nem minden nő lesz ilyen 🤷🏻


Ez olyan minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Ahogy nem minden férfi hülye attól, hogy te az vagy 😂

2023. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy egy idegen miatt nem dobnám el a gyermekem. 200%
2023. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk engem apám konkrétan eldobott az új nője miatt. Nem szó szerint, mert együtt éltünk továbbra is, de érzelmileg onnantól kezdve semmit nem számítottam.


Oldjam meg az életemet, neki van sajátja, amelybe én nem tartozok bele. NEKEM sohasem mondta ki, de kamasz voltam, nem hülye, teljesen egyértelmű volt a helyzet.


Most meg csodálkozik, miért csak évente egyszer megyek haza hozzá (ő is jöhetne, mindig mondja, sohasem jön).

2023. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
42%
Hát nem tudom, szerintem, az a nő, aki semmire, normális végzettség és megtakarítás nélkül, más támogatásár apellálva szül, meg is érdemli hogy nyeljen, ha úgy alakul. Hiszen senki nem kényszerítette a gyerekvállalásra.
2023. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
84%

29.



ÁLLJ!!!



Egyrészt itt a Gyakorin nyomja minden nő, hogy ők diplomás, jól keresők, és egyedül is telik mindenre is. Így ez a nőket nem is érinti.


Másrészt...mi van??? Miért kéne fizetnie a számlákat, ha már szétmentek???


------

Én vagyok a 29es. És állj te, ember. :D



1. Te emelted ki, hogy nincsenek nemek a sztoriban, lehet a 2 fél azonos nemű is. Ahogy azt írtad. Én ennek fényében direkt nem írtam se nőt, se férfit, hanem Szülőt és Újpárt. 🙂 Úgyhogy felesleges emlegetni a gyakoris nőket. Ebben a sztoriban semmi konkrétum nem volt, én úgy képzelem, hogy a Szülőnek átlagos a fizetése.


2. Ezt nem tudom miért nem sikerült megértened... 😅 Egyébként azért, mert ez volt az egyezség.

2023. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz gyerekek szülőjeként, özvegyként/ elváltként egyik eszembe jutó ismerősöm sem! költözött össze az új párjával. Mindenki maradt a saját lakásában, a kamasz otthon lakott, a felnőtt, az unoka, az eredeti lakásba ment a szülőjéhez haza. Az új pár meg együtt járt programokra. Később az egyik pár összeházasodott, és akkor se! költöztek össze, bár most már felváltva laknak a két lakhelyen. A gyerekeket nem dobták ki az otthonukból. A normális felnőtt e nélkül is ki tudja elégíteni minden igényét.
2023. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
17%
ha a gyerek tonkreteszi az eleteteket es amugy is a varosba akar menni tanulni en beeegyeznek. ha tobbszor akarsz vele egyutt lenni akkor o hazalatogat par alkalommal es te meglatogathatod tobbszor a berelt lakasaban. mindenki igy jarna jol.
2023. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

kérdező a 8as válaszoddal ellentmondasz.

Akkor szórakozol a kerdéssel? Azt gondoltam te vagy az egyik szereplő.

És mi az hogy ugyanolyan neműek , az első kommentednél?

Tehát gay-párról van szó?

2023. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
74%

Én bele mennék ha normális párról van szó.Talalkozunk éttermekben, beszélgetünk, miért ne?

Plusz ha nincs othon a párom akkor elhozom és ha jön elviszem.

Nagy ész kell kitalálni, mindent meg lehet oldani!

2023. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
És mindenki boldog. Ennyi
2023. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!