Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan vegyem rá a 3 évest...

Hogyan vegyem rá a 3 évest hogy együttműködjön?

Figyelt kérdés
A védőnői státuszon semmit nem volt hajlandó megcsinálni, mérlegre nem állt magasságát nem tudta megmérni, kérdésekre se válaszolt, szaladgált. Orvosi vizsgálatot se tűri, ordít, a fodrásznál szintén... Mit tehetnék, hogy ez változzo? Türelem? Vagy van más út?
2022. jan. 16. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy,ha tudod, hogy gond lehet vele minek a kérdés? Mármint akkor érdemes lett volna úgy kiírni, hogy ez+ az a betegséggel gyereket nevelő szülő tudna e segíteni, tanácsot adni.A legtöbb válasz az átlagos gyerekhez érkezik,de ha a tiéd nem átlagos akkor talán az átlagos dolgoknak semmi eredménye.
2022. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor nem értem... tudjátok, hogy gond van vele? Vagy csak aggódtok és ezért indultatok magán úton?


Az én fiam sem volt túl együttműködő a 3 éves státuszon. De ő nagyon félénk ilyen helyzetekben. Szóval nem az van, hogy összevissza viselkedik, hanem egyszerűen hiába készítem fel az ilyen helyzetekre totál megszeppen. De azért a mérlegre felállt, meg a magasságát is meg lehetett mérni, de a vérnyomás mérés és a hallás vizsgálat már nem sikerült.

2022. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Az hagyján, hogy üvölt az orvosnál, fodrásznál van ilyen. Viselkedni nem tud, az már nem annyira. A napokban sorra jönnek a kérdések amiben csúnyán beszél a 4-6 éves és leköpi a szüleit.

Én komolyan nem értem mi van a gyerekekkel? Valami van a levegőben vagy a túl szabados nevelés?

2022. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!