Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan szoktassam le? 24...

Hogyan szoktassam le? 24 hónapos fiam alvászavarral küzd. Össz-vissz 2 hóna volt amikor végigaludta az éjszakát, ez megszűnt a kistestvére születésekor. A kistestvér végig alussza az éjszakát, de a nagy fiamhoz minden éjjel kelnem kell.

Figyelt kérdés

Leginkább fél 1-kor ébred. Tudom, hogy ez vagy megszokás már nála vagy valamilyen szervi-, lelki eredetű. Érdekelne, hogy mely szerv az ami éjjel fél 1 és 2 között pihen, regenerálódik.

Egyszer régen olvastam arról, hogy minden szervnek megvan a pihenési szakasza a nap 24 órájában, de már nem emlékszem mi pihen a fent említett időpontban.


2010. aug. 10. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elvittem a kisfiamat alvásambulanciára

7 hónapig minden éjjel fent volt minimum 15x,de volt olyan éjszakánk,hogy akár 25x is.(írtam egy füzetbe)

Kértem időpontot,ott aludtunk egy éjszakát,semmit nem találtak szerencsére(szív,levegő vétel kimaradás),de ráírták a "leletre",hogyha továbbra is fennállna a probléma vigyem pszichológushoz...

2010. aug. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 netzsaru válasza:
cseréld ki a paplanját, párnáját, huzatokat, esetleg matracot is, kis trükkös megoldás hátha beválik.
2010. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!