Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lányos anyukák, ti megengednét...

Lányos anyukák, ti megengednétek, hogy az oviban kilakkozzák a gyermeketek körmét?

Figyelt kérdés

Illetve szólnátok-e érte, hogy nem tetszik. Kiscsoportos lányom már harmadjára jött úgy haza, hogy az óvónéni kilakkozta a körmét. Nemcsak az övét, a többi kislányét is.

Ti mit reagálnátok erre?



2015. márc. 27. 10:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer szerintem oké, de rendszeres tevékenységnek nem. Kicsit káros beszívni, valamelyest hiúságra is nevel, meg hát foglalkozzanak valami fejlesztőbbel - pl. fonjanak karkötőt, az is ugyanennyire buli.
2015. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%
Oké de nem kell azért 0/24-ben fejleszteni ám egy gyereket. Gondolom, otthon is szokott teszemazt tévét nézni vagy egymást gyepálni a tesójával, az se fejlesztő, de belefér.
2015. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, viszont most azon gondolkoztam, hogy milyen ovi, ahol erre van idő? Lányomék csoportjában állandóan rohangálnak az óvónők, mint pók a falon, nekik tuti nem lenne idejük még körömlakkozásra is.

S a fiúkkal mit csinálnak? Ők hogy érnek haza az oviból? Punk lila hajjal? :D

2015. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%
Én 1-2 alkalommal még "elnézném" (bár nem örülnék neki), na ezt is kipróbálta. De rendszeresen nem engedném és tuti szólnék érte.
2015. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
57%
Ahol ez lehetséges, ott az egész szellemiséggel bajom lenne. Szóvá tenném, bár remélem ilyen helyre soha nem kerülünk. Ott valamit nagyon másképp csinálnak, mint amit mi szeretnénk itthon közvetíteni.
2015. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem örülnék neki, nem engedném, még akkor sem, ha itthon néha igen. Nekem is a szellemiséggel van problémám, az óvoda nem erre való, és mivel a körömlakk kipárolgása nem kifejezetten egészséges, én pedagógusként ezt meg sem merném tenni a szülő megkérdezése nélkül.
2015. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%
Otthon másképp párolog?
2015. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
11%
Engem nem zavarna, 4 éves kislányom kisujján a köröm most is ki van lakkozva, nem látok ebben semmi kivetnivalót, nem műkörmöt raktak fel nekik :-D
2015. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
17-es, jogos a kérdés, de félreértettél: pedagógus vagyok, és én más gyerekének a körmét nem lakkoznám ki a beleegyezése nélkül. Otthon meg mindenki azt csinál, amit akar.
2015. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%
szuper, a pontozóbajnok megérkezett. Gratulálok a nevelési elveidhez! :)
2015. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!