Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lányos anyukák, ti megengednét...

Lányos anyukák, ti megengednétek, hogy az oviban kilakkozzák a gyermeketek körmét?

Figyelt kérdés

Illetve szólnátok-e érte, hogy nem tetszik. Kiscsoportos lányom már harmadjára jött úgy haza, hogy az óvónéni kilakkozta a körmét. Nemcsak az övét, a többi kislányét is.

Ti mit reagálnátok erre?



2015. márc. 27. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Semmit, nem zavarna. Van körömlakklemosó, ha már nincs rá szükség.
2015. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavarna, de óvónőként biztos nem lakkoznám ki a gyerekek körmét, mert nyilván nem minden szülőnek tetszik.
2015. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem engedném meg, és szólnék is érte. Nem tenné zsebre óvónéni azt, amit mondanék neki. De hogy a felettesével is beszélnék, az tuti.
2015. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavarna és szólnék is.
2015. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%
Én apuka vagyok ugyan, engem sem zavarna igazán ha a kislánynak tetszik, de én még korainak tartom ezt még iskolás lánynak is. Jó egyszer egyszer ha kipróbálja mert kíváncsi az úgy rendben van, feleségemnek is mondom mindig hogy ha nagyon akarja a gyerek akkor nem látom akadályát, csak normális színű legyen és ne legyen napi rendszerességgel kikenve neki. A sminkelést meg erősen ellenzem mert nálunk kis iskolába ilyen is volt, igaz ott farsang miatt volt ez de szerencsére a tanárnő odafigyelt erre hogy normális legyen a smink, én is ott nem azért ellenzem mert sajnálom hanem féltem a bőrét főleg hogy az én ritka érzékeny bőrtípusom örökölte meg, én ezt még tini korába sem fogom engedni, feleségem is egyet ért ezzel hogy felesleges meg csak a bőrének árt, feleségem sem szokta ki kenni magát csak alkalmakra de akkor is csak némi szájfény vagy rúzs, kihúzza a szemét meg valami alapozó és ennyi. A körömfestés meg az ő dolguk csak azért kislánynak szerintem még nem szabad hogy rendszeres legyen.
2015. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

"meg valami alapozó és ennyi"


Ha már alapozó van, akkor a többivel mi a gond? Vagy az a baj, ha színe van? Vagy a szemhéj festését ellenzed? Nem igazán értem a logikát ebben.

2015. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
zavarna és szólnék érte
2015. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez azért fura, mert az óvónénitől azt várnám, hogy találjon értelmesebb elfoglaltságot, mint a körömlakkozás. Nem a körömlakkal van a a problémám, én is használom, a lányom is szokott kapni. De nálunk az oviban, ha jól tudom nem is engedik. Amúgy meg olyan jó dolgokat szoktak már kiscsoportban festeni, ragasztani, gyurmázni, nem is értem, miért nem inkább ilyesmivel alkotnak. Szólnék, de ebből a megközelítésből, ahogy leírtam.
2015. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Nem zavarna.
2015. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Jött már haza a lányom is úgy, hogy a dadus néni kilakkozta a körmét. Na bumm, ennél nagyobb baja senkinek se legyen ez életben. Simán belefér.
2015. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!