Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban sem viszik a...

Más oviban sem viszik a gyerekeket ovin kívüli programokra?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy máshol nem igy van, de nálunk igen. Nagycsoportos a fiam es eddig sehol nem voltak óvodán kívül. Nekem ez olyan furcsa. Mar kiscsoportban be volt ígérve, hogy később lesz szinhaz, cirkusz, kisebb kirándulás, de eddig semmi nem volt. Pedig minden szülő fizetne az ezzel járó plusz költséget, ezzel nem lenne gond. Szerintem elég nagyok mar ahhoz hogy rövid túrákra elmenjenek egyutt a csoport, legalább s közeli játszótérre, nekik az is izgalmas kaland lenne. Ehelyett azt veszem észre, hogy csak rajzolnak. Kiscsoportba olyan kreatív dolgokat csináltak, dalokat, mondókákat tanultak, gondoltam is milyen jo ez az ovi, erre tavaly es idén semmi nem történik csak rajzolás, rajzolas. A fiam minden nap kb 10 rajzzal állít haza, es úgy veszem észre ennyi amit csinálnak, semmi új nincs.

Mindenhonnan azt hallom, hogy ide mennek, oda mennek, az utcán is többször látok ovis csoportokat menetelni libasorba.

Nálatok mennek valahova a nsgycsoportodok?


2014. nov. 19. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kislányom kiscsoportos de már többször voltak sétálni a közeli parkerdőben.Először csak az ovi körül ,majd megtanulták a rendet és mennek a környékre.Sőt bábszínházba és állatkertbe is,idővel.Volt hogy a kicsik elfáradtak és a nagycsoport kézen fogva kísérte őket vissza.
2014. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nálunk kirándulni voltak most ősszel,voltak piacon,nyáron fagyizni mentek el gyalog.
2014. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!