Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan ovis anyuka, akinek...

Van olyan ovis anyuka, akinek egy gyereke van, nem volt bölcsis és mégis megúszták az ovis betegségek nagy részét?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mit szedett a gyerkőc, mivel immunerősítettek...:)
2013. jún. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam nekik immunerősítőket, csak természetes vitaminokat. Tej, tojás, gyümölcs stb.

Bármit is adsz neki, a betegségeket akkor is megkapja.

2013. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos elkerülhetetlen,hogy ne legyenek a gyerkőcök betegek.

Nagyon jó,ha sok c-vitamint adsz. Én most a Forever termékei közül adok a kisfiamnak immunerősítő itókát,ez jó szerintem. De nem olcsó:(

2013. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minket elkerültek a betegségek, lekopogom! Egyetlen gyerek, nem volt bölcsis, és ősztől mostanáig 2x 1 hetet volt beteg (decemberben és februárban). Egyszer volt még náthás, de járhatott mellette oviba, mert enyhe volt. Semmi különös immunerősítés nem volt, C-vitamint kapott csak és probiotikumot kúraszerűen néhány hónapig (ezt szorulásra kezdte szedni, de immunerősítő hatása is van, nem tudom ez segített-e).
2013. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem nem volt beteges. Decemberben kezdte az ovit, akkor egy hétig beteg volt, de utána már csak nyáron volt beteg, de akkor már nem az oviban szedte össze.Végigjárta betegség nélkül az első évet.

Most a második évben is szinte végig járt, pár napot hiányzott csak.

2013. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, c-vitamin rágótablettát eszik (100 mg-) és néha bekap egy-egy marslakó rágómultit.


Nem igazán eszik egészségesen, zöldséget szereti, de gyümölcsöt egyáltalán nem eszik meg semmilyen formában.

2013. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam családi napközibe járt 4 hónapig.Minden hónapban 1x hiányzott. Az egyik hónapban kisebb megszakításokkal 3 hetet hiányzott (decemberben).Január végén lett beteg, és megint kisebb megszakításokkal március közepére gyógyult meg.(kezdett rámenni az arcüregére a nátha,mire meggyógyult jött az influenza).Március 28-án kezdett, és 2x hiányzott.Április 10-e környékén 4 napot.Utána 6 hetet ment megszakítás nélkül (volt egy kis orrfolyás,de avval mehetett oviba,sőt az orvos szerint ami miatt hiányzott 4 napot avval a köhögéssel is mehetett volna oviba). Illetve múlt héten hiányzott 5 napot.Piros volt a torka, ilyen bakteriális fertőzése volt.

Nálunk ez csoda,hogy csak ennyit hiányzott,pedig sok a beteg még mindig a csoportba.Nálunk kiderült,hogy a kisfiam vérszegény kapott rá Maltofer szirupot, meg Jutavit multivitamint adok neki.Lehet emiatt sem olyan sokszor hiányzik.Le is kopogtam gyorsan :)

2013. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, és zöld hüvelyk minden válaszolóknak!

Lehet, hogy sután fogalmaztam... A lényeg, hogy nem szeretném, hogy sokat legyen beteg! :)

Én gyerekem is vérszegény meg ekcémás is ráadásnak.

Ritkán van nagyobb társaságban, mert rokonok és ismerősök távol élnek tőlünk.

Gondolom így kevésbé edződik az immunrendszere is.

Csak tippeket vártam/várok, hogy mégis mit adjak neki, ha erősíteni szeretném.

2013. jún. 7. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elkerülni attól erősödik az immunrendszer hogy megkapja a vírust majd a szervezet megjegyzi a virust és hogy hogy védekezezzen, minnél többet 'edz' az inmunrendszer annál hatékonyabb lesz.
2013. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!