Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig tart az első szülői...

Meddig tart az első szülői értekezlet az óvodában?

Figyelt kérdés
Most kezdi a kislányom az ovit és most lessz majd az első szülői értekezlet.Férjem elutazik és mivel az én családom messze van, anyósom vigyázna rá addig.És már most azt kérdezi meddig fog tartani mert dolga van 😏 Hozzá teszem nyugdíjas...
aug. 5. 05:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Szimplán a csalàd azt jelenti, hogy szàmíthatunk egymàsra ès segítünk egymàsnak ha kell. Itt most kell. Kellene.

Sok itt a kèpmutatàs

aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

21

Teljesen egyetértek!

Nálunk már csak anyósom él a nagyszülők közül.

BÁRMIKOR jön és segít ha kell. Ha előtte 5 percel szólok neki mert hirtelen jött valami probléma akkor is!

Nyugdíjas de mellete van egy kis ruhaboltja. Zárja be és jön segíteni, persze ez oda vissza működik. Ez lenne a normális!

A sok segítségért cserébe bármikor megyünk nyaralni vagy éppen kirándulni Ő is jön velünk ha van kedve

aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 🥰

1.Nem gyűlölöm,sőt ha tudok segítek neki!Tudod bennem az van,hogy én is leszek egyszer anyós és mint minden idős embernek nekem is lesznek rigojáim!

2.kire legyek féltékeny??a sógornőmre???🤣

3.az én édesanyám ha tud jön csak sajnos más országban laknak!

De inkább befejezem mert erre is jön majd valami kicsavart válasz!Szép napot!

Köszönöm a többi kedves kommentet ☺️

aug. 5. 10:14
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első kb másfél óra volt.
aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 3/4 óra alatt lezavarták az egészet. Aztán nyár végén volt egy nap amikor mondták, hogy délután vihetjük be a gyerekeket ismerkedni a tereppel az 2 óra volt, de akkor ugye a gyerekkel együtt mi is ott voltunk.
aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, 1et ne tegyél ezen az oldalon: ne magyarázkodj. Nincs miért, és nincs kinek. Hihetetlen, hogy kiragadnak egy mondatot, és azon megy a vita. A kérdést nem sokan értették... És ha ne adjisten, bár nem úgy tűnik, de utálnád is az anyósod, akkor is miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Hagyd ezeket. Nekem volt, hogy 1 mondatom alapján be akarták magyarázni, hogy igenis vannak pénzügyi gondjaim, csak tagadom 🤣 Reménytelenek egyesek.

(Én már válaszoltam korábban.)

Ja, és ne felejtsétek el a piros kezet, úgyis túl magas a hasznossági rátám. Köszi. ❌🤪

aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73%
Jo nektek, nalunk 16kornkezdodik es 19kor renitenskent fel szoktam allni, hogy most mar hazamegyek. Utalom. Mindezt a kis fa szeken , gerincserveskent, alt.masnap menni se tudok, mert ugy beall tole. Tokomet se ersekli Pistika napirendje, minden szulo ott beszel meg magan dolgokat, nem is ertem. Arra a fogadoora valo. Es a nyalizos reszleg meg csak a 3 ora utan kezd sorba allni az ovonok elott es beszelgetni. Szegenyek azok is... suliban alt. 1,5 ora alatr lemegy.
aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy ezért miért kell letámadni a kérdezőt? Gondolom a nyugdíjas nagymama is van hogy kér tőlük segítséget, akár abban, hogy valami nagyobb dolgot hozzanak el a boltból vagy ilyesmi. Az régen rossz, ha a nagymama egy hónapban 2 órát nemtud segíteni. Nem kötelessége ez igaz, de nem körmöshöz vagy fodrászhoz megy, hanem szülőire ahova senki nem viszi a gyereket. A szitter meg olyan hülyeség ebben a helyzetben. A gyerek nem is ismeri. Gondolom máskor nincs rá szükség, így egy alkalomra odahívni egy idegent teljesen hülyeség. Persze, szoktassa hetekig a gyerekhez, hogy egy 2 órára tényleg igénybe is vegye amikor szükséges.
aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%

Fúú szerintem végeláthatatlanul hosszú :D

Anno még általános alsóban jártam, de aztán szépen leszoktam róla. Totál semmi értelme, amiről tudni kell azt úgyis elmondják, küldenek emailt..stb. Nyilván az elsőre elmentem meg most is elmennék, de készülj úgy, hogy nem fél óra lesz

aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 2 óra volt összesen, először volt egy össznépi (a kiscsoportos szülőknek együtt) és utána csoportonként.
aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!