Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig tart az első szülői...

Meddig tart az első szülői értekezlet az óvodában?

Figyelt kérdés
Most kezdi a kislányom az ovit és most lessz majd az első szülői értekezlet.Férjem elutazik és mivel az én családom messze van, anyósom vigyázna rá addig.És már most azt kérdezi meddig fog tartani mert dolga van 😏 Hozzá teszem nyugdíjas...
aug. 5. 05:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Atya ég szimplán tettem fel egy kérdést és már teljesen nekem van esve mert mertem írni,hogy a nagymama nincs sokáig el a kicsivel!Sose írtam,hogy a nagymama az unokáért él,nemis kell és nemis várom el!A majd 3év alatt kétszer kértünk tőle segítséget mindig megoldjuk!az,hogy most ez így jött ki ez van!A másik mindenki maga érzi szeretne-e babyszittert és mit engedhet meg magának senki pénztárcájába turkálni nem kell👌

És mellesleg ilyenkor az emberek 70% kéztetést érez,hogy provokálódjon hihetetlen 🤦

aug. 5. 08:14
 12/31 anonim ***** válasza:
43%
Te provokál a kerdesed utolsó két mondatával 😘
aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én nem szidom az anyósom nincs is okom!Na már most valóban ezt írtam,de akkor biztos oda kellett volna írnom még egy regényt is,hogy miért így fejeztem ki magam!Szereti nagyon az unokáit ehezz nem fér kétség,de mikor a sógornőm körmöshöz megy vagy csak aludna egy jót rögtön megy,én tényleg nem kérek sokat sőt terhelni se akarom hisz nyugdíjas,akkor tuti valami dolga van!De értem félre érthető ahogy írtam!
aug. 5. 08:45
 14/31 anonim ***** válasza:
43%
Sógornőd a LÁNYA. Ott nem csak az unokahoz megy.
aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ki írta, hogy a lánya? És nem kell mindenben keresni valami kivetni valót!
aug. 5. 09:03
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ~2 óra volt, de volt, aki hamarabb lelépett. Igazából a fontosabb dolgokat tényleg elmondják az első 1 órában, a többi az inkább csak csacsogás, kérdezgetnek a szülők, ilyesmi. Én minden szülőit végigültem, és mindegyik végén azt gondoltam, hogy félidőben lazán leléphettem volna, mert semmiről sem maradtam volna le :D De persze, ez lehet ovifüggő is.
aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%
Na most akik itt leoltanak mert igènyt tartanàl 2 órára a nagymamàra, azok ugye mèg vèletlen sem szoktàk a saját anyukájukat sem megkèrni, hogy vigyázzon ezèrt vagy azèrt a sajàt unokájára?? Persze, hihető, hogyne
aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

17


Nem azért van leoltva, mert igényt tartanak 2 órára a nagymamára. Ezért van leoltva: "...anyósom vigyázna rá addig.És már most azt kérdezi meddig fog tartani mert dolga van 😏 Hozzá teszem nyugdíjas..."

aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Ès akkor mi van? Az emberek általában nem egy helyben ülnek otthon mèg ha nyugdíjasok is van dolguk. Itt az a lènyeg, hogyha a kèrdezō màskèpp nem tudja jelenleg megoldani, hogy elmenjen a szülőire ès nem körmöshöz akkor a nagymama esetleg ott lehetne hisz szüksèg van rà. Ezt hívjàk csalàdnak
aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
16%

19


És akkor az van, hogy 1, totál felesleges volt ez a két mondat, 2, süt belőle a gyűlölet az anyós felé, 3, a 13. kommentből kiderult, hogy féltékeny és 4, a család nem azt jelenti, hogy mindneki ugrik amikor valakin elfüttyenti magatehetetlen 5, "Az emberek általában nem egy helyben ülnek otthon mèg ha nyugdíjasok is van dolguk" vs "...mert dolga van 😏 Hozzá teszem nyugdíjas.." pont egymas ellentétei

aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!