Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire tarthatnak trehány...

Mennyire tarthatnak trehány szülőnek emiatt?

Figyelt kérdés
Szóval kislányom szeptemberben kezdi az ovit, múlt héten volt az első szülői értekezlet. A gond az, hogy én véletlenül elírtam az e-mail címemet beiratkozásnál, így nem kaptam meg az értesítést és nem mentem el. Utólag hívtak telefonon, így a jövő héten tudok bemenni beszélni az óvónővel. Az összes többi szülő megjelent, csak én nem. Szerintetek emiatt máris rossz véleménnyel vannak rólunk az óvodában? Vagy én aggódom túl? Elmondjam az óvónőnek, hogy miért nem voltam ott vagy inkább ne magyarázkodjak, csak simán kérjek elnézést? Ha esetleg van itt óvónő, különösen erdekelne az ő véleménye.

jún. 19. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ugyamar. Hidd el, átlag szülő nem jár szülői értekezletre, mert semmi értelme
jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de nekünk ez volt a legelső...
jún. 19. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok. Szerintem nem ezen múlik a véleményük. Ha bemész hozzá, nyugodtan kérj elnezést, hogy nem vettél részt a szülőin, mert nem kaptad meg az e-mailt. Emberek vagyunk, nem tévedhetetlenek. Szerintem ebben nincs semmi.
jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Kérj elnézést, az illem miatt. Amúgy senkit nem érdekel, hogy ott voltál, vagy sem, nem kell magyarázkodni. Ha van szülői fb csoport oda le fogja valaki írni mit mondtak a szülőin.
jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 Nem feltétlen írják le a csoportba. Nálunk se szokták. De nem fognak belőle problémát csinálni. Elmondod mi volt azt annyi. Legalább át is javítják az email címet.

Amúgy azt se gondolom hogy felesleges a szülői. Az igaz hogy kevesen mennek. Aztán meg kérdezgetik azt aki volt hogy mi volt.

jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem tartanak trehánynak nyugi!Bemész,elmondod mi volt, elnézést kérsz és túl is van tárgyalva.Én meg elnéztem a napot,pénteket írtam a naptárba, közben csütörtökön volt.A világon semmi nem volt belőle.Legözelebb figyeltem.
jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordulhat, ne aggodalom. Elnézést kérsz, de ami még fontosabb, szólj, mire javítsák az email címet, mert a többi levelet sem fogod így megkapni.
jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy magyarázd el, és diktáld be a jó címet, mert különben 4 évig nem fogsz semmit megkapni. :D Amúgy ne aggódj, nem fogják rádhívni a gyámügyet emiatt :))))
jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel sem tűnt a többi szülőnek szerintem, hacsak nem emelték ki az óvónők.

Amúgy meg pont nyaralhattok, beteg is lehettél vagy dolgoztál. Ember vagy elfelejtetted, pont.


Nálunk évi 2 van, ugyanaz az 5-6 anyuka jön el, és ugyanazokat a köröket futjuk.

Az óvónők sztárolják magukat, a jelenlevő anyukák szuperek, a gyerekeikkel semmi probléma, azok pedig akik nem jöttek el sz.ranyák és a gyümölcsöt is elfelejtik…

Ezt kell hallgatni 2 órán keresztül ;)

A következőkről már én is elfelejtkezem :)))

júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is évi 2 van és álltalában ugyan azok az anyukák vannak ott, de nem ennyiről szól. Elmondják a terveket, programokat a félévre, ha van valami extra dolog arról is beszámolnak+ ilyenkor lehet beszélni az óvónőkkel a
júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!