Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviszsák, tornazsák amúgy...

Oviszsák, tornazsák amúgy létszükséglet?

Figyelt kérdés
Oviszsákot még megveszem, mert hagy legyen a gyereknek egy szép kis ovis zsákja, bár nem értem, miért létszükséglet, miért nem jó helyette egy sima táska, de a tornazsák helyett nem jó valami sima edzős táska? Én utáltam gyerekkoromban széthúzogatni azt a köteles zsákot, hátamra meg sose vettem volna hátizsákként.
jún. 26. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Óvónőfüggő ki mit kér/szeretne. Nálunk volt olyan aki dobozt, a zsákot én kistáskára váltottam
jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oviszsák egy vállfán lógó tároló.

Biztos hogy arra gondolsz?

Azt nem tudod hátizsákra cserélni, hisz ahova akasztanod kell, oda táska nem fér.

A tornazsák megint olyan, hogy táska helyette túlzás, hisz nem kell nagynak lennie, de létezik egyébként cipzáras verzió is. Kisebbik gyerekemnek nincs tornazsákja, pedig nagycsoportos.

jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ez miért olyan nagy gond? Főleg az ovizsák? Az vállfán lóg saját ovi jellel ellátva sokkal egyszerübb abbol ki be pakolászni a ruhát gyereknek is és a dadusoknak is praktikusabb mint 25-30 különböző táska a szekrényeknél
jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt kér az ovi, akkor ezt kell megvenni. Nálunk pl varratja az óvoda, nekünk nincs vele dolgunk, csak kifizetni.

Pont azért csinálják így, hogy mindenkié egységes legyen, ne 16 féle táskát, kosarat, szatyrot kelljen keresni.

jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mint már leírták itt ,az oviszsák, egy vállfás zsák, ami MINDIG az oviban van, abban TÁROLJÁK a benti váltóruhát.Azt nem hordjátok haza max félévente kimosni.Ovis HÁTIzsáknak azt adsz amit akarsz.A tornazsákban meg a tornaruha és a cipő van, és ne abból indulj ki, hogy te utáltad, egyáltalán nem biztos,hogy a gyereked utálni fogja.
jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babyboom567 ***** válasza:
jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:

Az ovis HÁTIzsák sem létszükséglet mindenhol.

Az én gyerekem speciális oviba járt,és 2020 szeptemberében kezdett.Az udvaron vették át a gyerekeket.Nekünk minden nap kellett vinni a pelust(mondom speciális ovi),az inni és ennivalóját(szelektív evő), váltóruhát,és mikor mit, pl igazolást,stbstb.Nem volt arra lehetőség,hogy a gyerekkel együtt egyenként mindent odaömlesszünk az dajka kezébe.(az oviba mi végig nem mehettünk be, csak az épületbe később)

De ha nálatok be lehet menni az oviba és te öltözteted pakolod a cuccát minden nap az ovi öltözőbe, akkor kb felesleges a hátizsák a gyereknek.

jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 Nálunk bőven elfért még úgy is, hogy egy "szekrényben" 2 gyerek volt. A zsák borzalmas volt, szar hozzáférhetőség, az alján kotorászni.. A táska is mindig bent volt, nem hordta haza (mondjuk a gyerekemnek dísznek volt, sosem kellett ruhát cserélnie). Nálunk ezért is kérték a dobozt, mert abban volt a legkönnyebb pakolni/keresni
jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!