Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyermekemnek nem lett...

A gyermekemnek nem lett bejelölve az étkeztetés?

Figyelt kérdés

Ma szembesültünk azzal, hogy jövőhéttől augusztus végéig nem lett a gyerek befizetve étkeztetésre. Állítólag volt róla egy papír, amiről a férjem nem tudott. Általában ő viszi a gyereket reggelente, én csak délután megyek érte, de ekkor a csoportszobába már nem engednek fel (mert korábban loptak már). Az ovónők saját maguk töltötték ki a papírt, semelyikünkkel sem egyeztettek. Szerintetek ez normális? Bezzeg a nemrég lezajlott "vidd el a gyereket ebéd után mert továbbképzés lesz" papírról írtak facebookon is, sőt azt alá is kellett írni.

Az étkeztetőnek írtam emailt, holnap a továbbiakban hívni fogom őket.


jún. 19. 17:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát én örülök ha köszönnek nekem. de #10 köszi az ötletet.
jún. 19. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"azt jeleztük korábban hogy a nyári leállás alatt nem kérünk ügyeletet, másról nem kérdeztek."


De már kezdődni fog a vakáció. Most, a napokban indul a nyári leállás. Ezekszerint nem jelentkeztetek be, hogy nyáron is menne a gyerek, így világos, hogy nem_rendeltek (az óvónők) neki kaját. Csináljatok neki szendvicseket, vagy vigyetek zsemlét vajat külön,és akkor a dajka tud mit+mivel neki megkenni.

jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
*azé',hogy olyankor mindig frissen/t kap, nem összefagyott zsemléket vesznek neki elő. :)
jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héttől augusztus végéig már ügyeleti rendszer van az óvodákban. Nem lehet,hogy úgy értették, hogy nyáron egyáltalán nem viszitek?
jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mindegy, megoldottuk már az étkezést. köszönöm a válaszokat!
jún. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!