Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A gyermekemnek nem lett...

A gyermekemnek nem lett bejelölve az étkeztetés?

Figyelt kérdés

Ma szembesültünk azzal, hogy jövőhéttől augusztus végéig nem lett a gyerek befizetve étkeztetésre. Állítólag volt róla egy papír, amiről a férjem nem tudott. Általában ő viszi a gyereket reggelente, én csak délután megyek érte, de ekkor a csoportszobába már nem engednek fel (mert korábban loptak már). Az ovónők saját maguk töltötték ki a papírt, semelyikünkkel sem egyeztettek. Szerintetek ez normális? Bezzeg a nemrég lezajlott "vidd el a gyereket ebéd után mert továbbképzés lesz" papírról írtak facebookon is, sőt azt alá is kellett írni.

Az étkeztetőnek írtam emailt, holnap a továbbiakban hívni fogom őket.


jún. 19. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes. Az oviban van reggeli vagy tizorai is. Arra se írták be?
jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
De ez nem rendes óvoda, hanem a nyári ugyelet? Egyáltalán jeleztetek, hogy megy a gyerek?
jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Az ovónők saját maguk töltötték ki a papírt, semelyikünkkel sem egyeztettek.


Értem én, hogy sikk itt gyűlölni a pedagógusokat, de jó eséllyel a férjed hülyébb náluk, elfelejtett szólni és gerince sincs, hogy bevallja.

jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen oviról van szó úgy tudom kötelező is a menza. Tízórait kapna? Mert akkor lehet úgy értelmezték ebéd előtt elviszed.
jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a férjed felejtette el kitölteni. Nekünk kiosztották a papírokat aztán 2 nappal a lezárása elött jeleztek, hogy kik nem adták még le és ha nem teszik a gyerek nemkap étkezést, később nem lehet igényelni már. Nem a pedagógus dolga mindig minden szülőt cseszegetni, hogy légy már kedves a saját érdekedben kitölteni azt a papírt.
jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ezt most úgy kell elkepzelni, hogy Katika minimum szeptember óta óvodás és eddig mindig rendelve volt neki az étkezés, de hopp, Julika néni hirtelen június 24-től szeptemberig nem kap ebédet? Pont q nyári szünetben, az ügyeletes, ugye. Itt nem az ovoneni hibazott
jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire életképtelen a férjed San álom. Azt a papírt alá kell írni, nem töltik ki senki helyett. Nem írtatok be hogy kéritek egyenlő nem kéritek. Ennyi.
jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen, én is a férjemre gyanakszom hogy nem vette észre a papírt. de szólhattak volna pl facebookos csoportban hogy xy nem töltötte még ki. minden másról tudnak szólni. a befizetésről a számla minden hónap 20-án jön. ma tudtommal 19-e van.
jún. 19. 19:42
 9/15 A kérdező kommentje:

azt jeleztük korábban hogy a nyári leállás alatt nem kérünk ügyeletet, másról nem kérdeztek.

valószínűleg a férjem a hibás. valamelyik nap is kellett papírt aláírni és elfelejtette. valószínűleg nem is tudott erről a papírról. sosem tud semmiről sem.

azért fogtam gyanúba az ovónőt, mivel korábban is nem voltak teljesen tisztességesek velünk (kislányom 1 hónapon keresztül tetves volt egyszer kigyógyult egyszer nem, szóvá tettük hogy oviból szedhette össze és hogy kéne szólni a csoport többi tagjának - nem szóltak és csak a szülőin mondták el, látták mennyire ki voltak akadva a szülők és ezután érdekes módon a kislányom sosem volt átöltöztetve, koszos ruhában volt egész nap).

jún. 19. 19:58
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én már a bölcsiben is megmondtam a kisgyermek nevelőknek, hogy ha van valami, akkor csakis nekem szóljanak. Oviban is. Jobban jársz te is, ha szólsz.
jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!