Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Multkor mesélte az óvodás...

Multkor mesélte az óvodás korú testvérem hogy orvososat játszottak az oviban de azt nem mondta el hogy pontosan mit csináltak. Tudom én is csináltam ilyet de ez nekem tök furcsa. A ti gyermekeitek vagy esetleg ti régen meddig mentetek el a játékban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én belevágtam a szomszéd utcában lakó kissrác hátsójába egy akáctüskét, úgy adtam neki injekciót. :D
2020. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosos játék miért jelent annyi embernek automatikusan valami perverzkedést...?

Tátsd ki a szád, meghallgatom a pocakod, nesze, szuri, meg egy gyógyszer, ennyi szokott történni a gyerekorvosnál is, ezt utánozták le a gyerekeim is, ha doktornéniset játszottak.

2020. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó múltkor lehetett, egy hónapja nincs ovi.
2020. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Februar elején mesélte
2020. ápr. 21. 22:12
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Most nem ertem miért aggodsz? Te mit csináltál? Mi anno semmi extrat. Volt játék fonendoszkop, vagy ha nem volt épp, kinevettünk valamit. Meghallgatjuk egymás hátát, a ceruza volt a szuri stb. Semmi “olyan” nem volt benne. Bár tényleg nem tudom, mire gondolsz.
2020. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sok ismerősömtől hallottam már, hogy az ő gyermekeik úgy játszottak orvososat , hogy ott is "megvizsgálták" egymást
2020. ápr. 22. 06:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#6: és az miért baj? Ebben a korban még nincs szexuális tartalma. Csak ismerkednek az emberi testtel, mert kíváncsiak, hogy a másiknak miért nem olyan.

Nekem két lánytestvérem van, és egy öcsém. 3,5 éves voltam, amikor megszületett (ő a a legfiatalabb. És anyu mesélte, hogy amikor először láttam, hogy fürdette, vittem az ollót, hogy le kell vágni, mert az nem kell oda.

Szóval ez nekik valami új, izgalmas, érdekes, de nem szexuális vonatkozásban.

2020. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De ez nekem akkor is furcsa.
2020. ápr. 22. 07:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért furcsa? Természetes, egészséges kíváncsiság.
2020. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért furcsa neked, mert képtelen vagy elvonatkoztatni. A hiba benned van.
2020. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!