Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok az ovisoknak is...

Nálatok az ovisoknak is fognak küldeni "anyagot" hogy mit csináljanak otthon? Témaköröket, mondókákat, kézműves ötleteket, amit csináltak volna?

Figyelt kérdés

Vagy ennek nincs értelme mert szó szerint még nem tanulnak úgy mint a sulisok? Bár én örülnék neki ha küldene ilyeneket az óvónéni, a lányom ősszel megy iskolába, szóval már nem kiscsoportos, javában készültek az iskolára ami most végleg abbamarad.

Szerintetek rákérdezzek az óvoda vezetőnél?



2020. márc. 17. 06:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem volt szó ilyenről (kiscsoport). Azt nem tudom, hogy a középsősök, nagycsoportosok esetleg kapnak-e.
2020. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt szó ilyenekről. Délelőtt irni akar gyakorolni, délután meg szabad játék van.
2020. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla

Nagycsoportosom is van

2020. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Igen, hetente kuldik majd, nagycsoportos fiamnak. Mondokazas, feladatlapok lesznek. Kezmuveskedeshez otletek, mozgasformak. Orulok neki, mert kicsit kitudom zokkenteni. Panelban lakunk, naponta 30 percre tudom csak levinni :( itt tele a jatszoter, nem akarom hogy lassa mindenki jatszhat o nem.
2020. márc. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt szó róla, de lehet megkérdezem az óvónőnket. :)
2020. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Az óvodákban rendkívüli szünet van elrendelve, nem digitális oktatás.
2020. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában dolgozom és épp ma rendeztük össze az anyagokat. Megkapják a szülők a heti terveket, kreatív ötletekkel és heti 2-3 mesét, melyet videóra vettünk.

A lányom is ide jár, alig várom, hogy az első mesét megkapja. Imádni fogja.

2020. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk felvetődött ugyan de mivel jórészt az ovi 90 százalékban romákkal van tele, így nem biztos lesz értelme. Mert a szülők nem fognak leülni a purdé mellé, festeni, rajzolni, hajtogatni, mesélni. Nem fog a vízről mesélni mert ő maga se fürdik és nem takarít. Szerintem kérdezz rá mert én jó ötletnek tartom.
2020. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
6-os attól még adhatnak ötleteket. Mi panelban lakunk, 5 éves ovisom van. Fogalmam sincs mit csináljak vele hónapokon keresztül. Nem vagyok annyira kreatív, hogy minden napra kitaláljak valami új foglalkozást, amivel lekötöm. Már 3 napja rajzol és társasozunk, vagy mesét olvasunk. De ezek nem fogják leköti májusig a tanév végéig. Nekem jól jön, ha kapunk egy kis segítséget.
2020. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Rengeteg kreatív ötletek gyerekkel csoport van facen is pl. Lépj be tele vagYunk ötletekkel.

Vagy beíród googleba hogy kreatív ötletek gyerekeknek, és hajrá. De lehet gyöngyöt fűzni, gyurmázni, rajzolni, színezni... Tele az internet mondókákkal, versekkel ovisoknak, komlett témaheteket us kitalálhatsz, tavasz, madarak, közlekedés akármi, és ebben a témában találsz ki neki feladatot.

Az enyém is nagycsoportos, ráadásul nov., dec., 2 hó is kimaradt neki betegség és műtét miatt.

Nekünk rengeteg foglalkoztató füzetünk van, ovitanoda, meg bagolyfióka füzeteit nagyon szeretjük, gyakoroljatok abból.

2020. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!