Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kézműves dísztárgyakat (pl...

Kézműves dísztárgyakat (pl üvegfestmény, mandala stb) vesznek az emberek, szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
Láttam most egy vásáron mandala üvegfestményeket meg másmilyet is, de elég drágák. Van aki ennyi pénzt kiad rá? Ti hol vennétek, ha vennétek és tényleg egyedit szeretnétek? Interneten?

2016. márc. 20. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek is megvan a célcsoportja. Vannak akik hisznek a benne rejlő energiában, másnak csak dekorációs célokra kell. Egész mutatósak tudnak lenni, ha lenne fölösleges pénzem szerintem én is vennék mandalákat vagy egyéb mondjuk ólomüveg dísztárgyakat.


Az, hogy kinek mi éri meg az árát egyénfüggő. Egy dekupázsolt hobbiboltos fa zsepitartóért nem adnék ki többezer forint, mert egy délután alatt én is megtudom csinálni. Egy kézzel készült mutatós fa ládáért viszont örömmel fizetnék.

Vagy lehet kapni ezeket [link] az üvegékszereket, 3 perc alatt olyat csinál az ember amilyet akar. Nemfogok érte postaköltséget fizetni.

2016. márc. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BiTOPro97 ***** válasza:

Megéri, ha a stílusod vagy ajándékba veszed.


Sokkal jobb és többet ér mint a sok bolti tömeg gyártott lom.


pl.: [link]

2016. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BiTOPro97 ***** válasza:

Előzőt onnan ismerem, hogy egy két lány ismerős az ő pólóit - is - hordja.


Amúgy tény, nyugatabbra van inkább piaca.

2016. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!