Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen dísztárgyakat vegyek?

Milyen dísztárgyakat vegyek?

Figyelt kérdés
Hello ! Van egy hortobágyias pajtám fehér és az ablakok és az ajtó piros téglával van körül rakva, és az a helyzet hogy antik népies tárgyakkal díszítettem a falat, Tehát teknőt zablákat és ilyesmiket raktam a falra de nem tudom még miket rakjak Gondolkoztam a kemence lapáton Karikás ostoron és ha jobb idő lesz akkor a falat kimintázom kalocsai mintával ! és szeretném még az udvart is díszíteni lőcsös szekérrel régi lovasekékkel, Nem tudom honnan és mennyiért tudnék ilyeneket beszerezni? A válaszokat előre is köszönöm! Kérlek kíméljen az olyan aki hülyeséget és nem a kérdéshez kapcsolódót ír!
2013. jún. 8. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Jo a terved, de ha hortobagyrol van szo, oda nemigazan illik a kalocsai minta pl.

Utobbit kisseb telepuleseken, idosebb emberektol, akik foldmuvelessel foglalkoznak pl.

2013. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Van is ismerősöm akinek vannak régi ekéjí lószerszámjai és tőle kaphatok!:))
2013. jún. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!