Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 1 fiú és 1 lány...

Szerintetek 1 fiú és 1 lány hány éves koráig van el együtt egy szobában?

Figyelt kérdés
Kislányunk van, szeretnénk mégegy babát. 2 szobás lakásban lakunk, elköltözni nem tudunk, és nem tudjuk, hogy ha fiú lesz akkor mi lesz. Tán alakítsuk át a lakást? Nekem volt külön szobám a fiútestvéreimtől ezért nem tudom. De pl nagyobb / tini / korukban nem okozna gondot? Tapasztalatok? Várom mindenki véleményét! Köszi!
2010. júl. 8. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az öcsémmel egy szobában nőttem fel-mint sokan mások is:))-,a nemek különbsége sosem okozott gondot nekünk,inkább maga a tény,h osztozni kell a szobán.Jó berendezéssel meg lehet osztani úgy a szobát, a legkisebb mértékben zavarják csak egymást.
2010. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legkésőbb kamaszkorban szerintem már jobb, ha külön szobában vannak.
2010. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez semmiképp ne legyen akadálya a gyerekvállalásnak! Ha meglesz a gyerek, van még 10 évetek gondolkozni a megoldáson! És egy lánygyereknek jobb egy öcsika, akivel egy szobába kényszerül, mint az egykeség.
2010. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22 voltam, az öcsém 20, amikor elköltöztem, addig egy szobában laktunk. Nem okozott lelki törést. :)
2010. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt!Nekünk adott a különszoba mégis MINDENKÉPP egy szobába tesszük őket jó pár évig!Két éves és három hónapos lesz a kisfiúnk,amikor megszületik a kistesó(aki még titkolja a nemét)és bármi lesz a neme,így gondolom.Nagyon sok tanulmányt olvastam ennek a jótékony hatásairól.Gondolom van ellenpélda is hisz néha a nagyon más habitus zavaró lehet.Szerintem a kamaszkor vége,a gimi,csajozás,fiúzás kor környékén ideálisabb lehet már külön,de azt hiszem vagyunk egy páran akik a tesóinkal nőltünk fel :) Ez nem akadály egy tesóhoz! :) 21h.kismama
2010. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öcsémmel egy szobában nőttem fel,5 év van köztünk,de 12-13 éves voltam,amikor már majdnem megöltük egymást...
2010. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat! Természetesen nem akadály, hisz ezért is lett a kérdés kiírva. A megoldás érdekel ill. hogy a probléma mennyire is probléma más szerint.

Én is arra gondoltam, hogy kicsinek jobb együtt aztán később külön.

2010. júl. 9. 06:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában míg az egyikük serdülőkorba nem lép. Persze, vannak olyanok, akiket ez sem zavar. Addig hagyd őket, amíg ők akarják.
2010. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!