Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt miért csinálja?

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Kisfiam a reggeli első pisilésnél majdnem mindig annyira "ellazul", hogy még a szemeit is becsukja, emiatt nem egy párszor előfordult már, hogy elaludt. (ülve pisil, 4 és fél éves)
2018. nov. 26. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért? Mert még nem tért teljesen magához az alvásból, és fáradt, visszaaludna.
2018. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok, pár éve volt egy kiscsopisom, akit minden uzsi előtt kísérni kellett pisilni, mert rendszeresen visszaaludt a wc-n. 😊 Semmi baja nincs ilyenkor, csak fáradt és nem aludta még ki magát.
2018. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!