Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire kivitelezhető egy 2...

Mennyire kivitelezhető egy 2 hónapos csecsemőt 4 napra az anyukája "felügyelete" nélkül hagyni?

Figyelt kérdés
Kérek Mindenkit, mielőtt még megtörténne, a kioktató/szemrehányó/megszóló/leszóló vélemény nyilvánítások mellőzésére. Használható segítségre/válaszokra lenne szükségem azzal kapcsolatban, hogy előfordult-e már bárkivel ilyesmi, ha igen, akkor hogyan oldotta meg, főleg egy 100%-ban anyatejjel táplált kisbaba esetében. Nem a felügyelet a gond, hanem a fizikai kivitelezhetőség.
2008. nov. 3. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem elsosorban az anyatejjel van a problema, azt hogy kaphatja a baba. Ha megtudod oldani hogy megkapja az anyatejet (korhazba kell menned, de letudod fejni neki)akkor szerintem a 4 nap ok, lefejed es uvegbol megkapja.

Kerdezd meg a vedonot hogy mit tudnal tenni, biztosan volt mar masik kismama is akinek ugyanilyen problemaja volt.

Vagy egy masik kismama anyatejet kapna a baby a 4 napban.

De ha cumisuvegbol kapja akkor lehet hogy a 4 nap utan mar nem fogja elfogadni a mellet.

Hat nem tudom, a legjobb tanacsot szerintem a vedonod tudja neked adni, kerdezd meg ot!

Bocs, csak gondolkoztam, hogy hogyan lehetne megoldani, mert en pl. korhazban voltam amikor a kisfiamat szoptattam, de muszaj volt otthagynom a picit.

2008. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
87%
Nálam elöfordult olyan,hogy amikor a nagyobbik fiam 3 hónapos volt,egy hétre a kórházba kelett,hogy menjek és az édesanyám vigyázott rá.Igaz én már akkor áttértem a tápszere mivel tudtam ,hogy mikor fogok a kórházba menni.Nagyon nehéz volt,de naponta legalább kétszer behozták a picit hozám.A második fiam most 6 hónapos és amikor 4 hónapos volt igaz csak egy napra,de nem voltam vele(a nagyobbik mandula mütétje miadt)és anyú hozta be a kórházba szopizni.Igaz készitettem tápszert ha szükség lene rá .Egy tanács a fejögépet ne hagyd othon .Nem tudom,hogy menyire tudtam segiteni neked,de remélem sikerült .További jó babázást!
2008. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, segítettetek sokat az ötletekkel. Köszönöm szépen!
2008. nov. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!