Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetek mennyi adagot...

2 évesetek mennyi adagot eszik étkezésenként? Írd meg légyszi miből mennyit eszik!

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Levesből kb egy fél bögrényit, húsból egy szelet hús amit ne egy frédi-béni szeletet képzelj el hanem egy átlagos hússzeletet egy marék körettel, főzelékből nagyon keveset jobban szereti a feltétet, pörkölteknél szintén egy szelet húsnak megfelelőt.
2018. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Kb mint egy felnőtt.

Pl 2-3 virsli, sajt, 1 főtt tojás, egy rakás uborka, egy szelet kenyér.


Levesből 1 tál de nem csordultig szedve.

Második féléből 1 átlag adag.

Egy 2 fogásos ebéd után még simán megeszik egy nagy banánt meg valami nasit.


Gyümi joghurtból is akár kettőt is egymás után.


Van olyan hogy eszik és utána 1 óra múlva még kér valamit.


Szerintem semmivel nem eszik kevesebbet, mint én.


Kislány

2018. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Első vagyok, a kötözködő egyik válaszolónak üzenem, hogy igen felnőtt adagot megeszik.

De itt nem mindegy , hogy milyen felnőtt ugyebár.. Én 45 kg vagyok, felnőtt, és nekem egy tojás elég reggelire neki meg 2 minimum. Ma délben megevett három csirkecombot. Nem fogom tőle elvenni, most nő és igenis kell nekik.

Egyébként meg a kövértől messze áll, nem ettől fognak elhízni, hanem a tejszelettől meg Dörmi ès társaitól, na ő ilyeneket nem eszik.

2018. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem a tejszelettől se hízik el, ha nem eszik napi 10-et de mindegy..
2018. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Akkor megnyugszom, mert az én lányom is így eszik, válogatós, de azért rendes adagot megeszik. Ne vesszetek össze, még annyi, hogy isznak-e gyermekeitek emellett anyatejet, vagy Junior italt (tápszert nagyobbaknak)? Ha igen abból mikor és mennyit? Mert ugye az is étkezés igazából.
2018. júl. 9. 08:24
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam lassan lesz csak két éves, de alig eszik.


Reggelire egy pohár joghurtot, egy fél szelet felvágottas vagy szalámis kenyeret vagy banánt simán megeszik.

Ebédből (legyen az főzelék vagy hús, rizs, bármi) 3-4 villa szúrással csupán....

Uzsira szintén 2-3 falaltot bármiből.


Úgyhogy nem túl jó evő. Persze a bolti csomagolt édességek, kekszek meg ilyenek csúsznak, de ezeket eleve nem hagyom elől, hogy ne azzal lakjon jól..

2018. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 éves szülinapja után elválasztottam ciciről. Tejitalt ilyesmit nem fogad el,vizet iszik.
2018. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2,5 evig szoptattam.

Tejet nem szereti , natur joghurtot napi 3 at is megeszik es sajtot minden mennyisegben.

2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!