Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen surun cserelitek 1-1,5...

Milyen surun cserelitek 1-1,5 evesetek pelenkajat?

Figyelt kérdés

Ha csak pisirol van szo. 4-5 ora ?

Vagy surubben kellene?


2017. jan. 17. 00:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Nekünk van egy pisimérőnk, ami sípol, hogy ha csurog benne a pisi, ha meg kaki, akkor pedig kétszerese a hangja a sípolójának. Ha a kettővel arrébb lévő szobában vagyunk, akkor is halljuk, ha a gyerek becsinált a pelusba, és mindig ez alapján cseréljük a pelust.
2017. jan. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Egyes! Erről még nem hallottam soha. Drága egy ilyen kütyü?

Nem zavarja a gyereket?

Másfélévesem van és átlagosan 4 pelus fogy egy nap. Én mindig belenézek oldalt, hogy van- e kaki, nem nehéz- e a pisitől. Van olyan nap, mikor elég három pelus, de ez ritka. Ha beteg, fosik akkor nyilvàn több kell, de a nagy átlag a 4\nap.

2017. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
3-5 óránként attól függ mennyire pisis, ez eléggé változó nála.
2017. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
37%
Megtudhatnám, hogy kinek ártottam, és miért lettem 0%-ra lepontozva?
2017. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-5 órát szinte sose bír. Se a Pampers Premium, se a Libero, pedig még nagyobbat is hord, mint ami kiló alapján kellene (6-os libero, 5-ös PC, 9,7 kg-val).

Volt olyan, hogy tartottam az ölemben (felöltöztetve) és konkrétan bugyiig áztatott, mert a pelenka fullig telt és már nem bírt többet. Ez kb. 4 órával pelenkacsere után volt.

3 óránként a max. hogy cserélem. 17 hónapos.

2017. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Reggel csere

10-11 kör7l kaki tehát csere

Aztán 2 óra körül kel, csere

Majd 5-6 megint kakil, csere

Majd 8 kor, fürdés után

Ez így kb 3-4 óránkénti csere.

De jártam úgy hogy nem bírt annyit és már pisis volt a nadrágja.....

De többnyire nekünk ilyen gyakran elég

17 hós a nagylány

2017. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-1,5 évesen

1. ébredéskor kapott egy tisztát (6-7 körül)

2. délelőtti alvás után (amikor még aludt) (10-11 körül)

3. ebéd után, alvás előtt (13-14 körül)

4. uzsonna után (17 körül)

5. fürdés után éjszakára. (20 óra után)


és ezen felül bármikor extra csere, ha kakás volt.

Pont ebbn az időszakban kezdtem el használni a mosható pelusokat, hogy kiküszöböljem az "egypisis" pelusok kidobását.


Szóval a 4-5 óránkénti csere teljesen rendben van, ha nincs ennyi idő alatt csurig tele, hogy a térdénél lógjon.

2017. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"(6-os libero, 5-ös PC, 9,7 kg-val). "


#5! ejha! bocs, de ezen megakadt a szemem... nekünk 4-es pelus volt a legnagyobb, amit venni kellett, 3 éves kora előtt picivel lett szoba- és ágytiszta. Olyan 14-15 kiló körül lehetett akkor... de nem emlékszem pontosan.

2017. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as, csomagolnám én kisebbe is, ha bírná, de nem bírja. Pisitől is hamarabb megtelik, kaki kifolyik, combjánál bevág. Combos, popsis, magas lány (84), és nem első gyerek, nekem is meglepő, hogy ekkora kell rá, bátyjával mi is kisebbel zártunk.
2017. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kislányom keveset ivott mindig is, ő ennyi idősen reggel kapott tiszta pelust, délben és este. A Libero egy szuper találmány, hihetetlen mennyiségű pisit elbír és soha nem volt egyik gyerekemnek sem piros a bőre. Fiamnál többször kellett cserélni mert ő sokat ivott, reggel-dél előtt valamivel, délután és estére.

Természetesen ha bekakiltak azonnal kaptak tiszta pelust, azzal nem vártunk soha. (max azt a pár percet amíg befejeztem az aktuális dolgomat)

2017. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!