Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesetek mennyi adagot...

2 évesetek mennyi adagot eszik étkezésenként? Írd meg légyszi miből mennyit eszik!

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Az en 2 eves fiam szinte felnott adagokat.

De minden gyerek mas.

2018. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
A fiam jó, ha 4-5 kanál vmit megeszik. Szerintem nem köti le az evés, utál enni, megunja, hogy ott kell ülnie, sokszor utána kínálom, hogy még pár falat, és akkor van, hogy lemegy, de ennyi. Tényleg csodálom, hogy még él, mert ha rajta múlna, már rég éhen halt volna. És mielőtt beleköt valaki, hogy eszik, ha éhes lesz, hát nem! Inkább szenved és hamarabb hal éhen, minthogy egy normálisat egyen és jól lakjon.
2018. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Töltött káposztából kettőt,mint én :). Levesből keveset,de mindig eszik. Amúgy kb a felét,mint èn: pl csirkepörkölt tèsztával,krumpli hússal,ilyenekből a felét. De a rizses cuccokból annyit eszik,mint èn.
2018. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Van mikor csak belepiszkál, máskor felnőtt adagot is megeszik. Nem függ a menütől. Mikor milyen napja van.
2018. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy lány,28 hónapos.
2018. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Felnőtt adag 2 éves gyereknek? Nekem is 2 éves a kisfiam, jó étvágyú, de soha nem adnék neki felnőtt adagot, mivel nem az és nem szeretném felhízlalni. Kb fele annyit rakok neki és azt se mindig eszi meg.
2018. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém is megeszik egy felnőtt adagot! Egyáltalán nem kövér, sőt kifejezetten magas és vékony! Mondjuk az Apja is 198 cm, így ő sem lesz kicsi.
2018. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
És persze nincs megállás, egész nap mozog.
2018. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Na ez az. Kell az energia. Az èn lányom kínkeservesen gyarapodott 1.5 èved kora körül. Mostanra érte el a 12 kg-t. Pedig jóevő. De egész nap megy.
2018. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
2 káposzta (szabolcsi módra=kicsi), vagy 2 paradicsomos húsgombóc nem olyan sok. Vagy én eszek keveset,az is lehet.
2018. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!