Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiamnak a tarkóján...

5 éves fiamnak a tarkóján felfedeztem egy kb.1 cm-es terjedelmű bőr alatti kiemelkedést. Csomónak nem nevezném, mert az alakja szabálytalan és lapos, csak magasabban van, mint a tarkója többi része. Láttatok már ilyet? Zsírcsomó lenne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2.5 éves és neki a nyaka jobb oldalán van.Ez megduzzadt nyirokcsomó és teljesen ártalmatlan,magától elmúlik majd.Nem írhatom,h. nektek is ez van,inkább vidd el megnézetni.
2010. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Olyan fura,hogy a tarkón is van nyirokmirigy csak most tudtam meg,hogy elkezdtem erről olvasgatni.A tarkón lévő nyirokmirigyek a tarkócsonton vannak?
2010. jún. 14. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak mind a két oldalon van a tarkóján,ha beteg én már egy héttel előtte tudom mert kidudorodik.Én is vittem orvoshoz,kettőhöz is mert a háziorvos nem gyerekorvos,de megnyugtató választ kaptam.Most 8.évében van a fiam de egxre kevésbé duzzad meg ha beteg:) Azért mindenképp mutasd meg a gyerekorvosnak!!!
2010. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!