Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korai 17 hónapos kislányomat...

Korai 17 hónapos kislányomat leszoktatni a pelusról?

Figyelt kérdés
pár napja mondogatja, hogy pis,és közben mutogat a bilijére. Belevágjunk? Nem kicsi még hozzá?
2010. jún. 8. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos, fiú, szól amikor pisil, kakál, hoz friss pelenkát is néha, és előszeretettel tépked vécépapírt, és a fenekét és kukiját törölgeti vele. Jövő héttől biliztetem, persze semmit nem fogok erőltetni.
2010. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...korainak nem korai, én állítólag másfél évesen szobatiszta voltam.
2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ő akarja és kíváncsi, akkor hajrá! Próbáljátok meg. De semmiképp ne erőltetsd! Az én lányom 15 hónapos volt, amikor megtalálta a bilit. Nagyon tetszett neki, főképp mert a szomszéd kicsit nagyobb kisfiú megmutatta mire való. De nem lett rögtön szobatiszta, csak 20-22 hónapos korára. Hiába tudta, hogy mire való a bili, a visszatartó izmai még fejletlenek voltak.
2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy bele,hiszed vagy sem,anyukám elmondása szerint én már 12 hónaposan leszaggattam magamról a pelenkát,aztán amikor tanultam bilizni,anya és mamám"odakötöttek"(nem vicc) textilpelussal a járóka szélére a bilihez és együtt örültünk,hogy ha produkáltam valamit:P
2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai, minnél hamarabb elkezdett annál könnyebb lesz, pláne ha ő kéri akkor vissza ne fogd. Irány bilit venni. És sok sikert!!!!
2010. jún. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban, ha szól és mutat a bilire, akkor ültesd rá, meglátod mi lesz! Nem te erőlteted, hanem ő akarja! Itt a jó idő, elég egy kis bugyi rá, amúgyis olyan baromi drága a pelenka... Szóval azt mondom próbálkozzatok! :))
2010. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat csajok! Kiváncsi leszek mi lesz.
2010. jún. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!