Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit költötök kisgyerek...

Ti mennyit költötök kisgyerek ajándékára, aki meghívta a tiéteket szülinapra?

Figyelt kérdés
Még nem volt lányom szülinapozni, most meghívta a szomszéd kislány. Ő most lesz 6 éves, lányom 3. Mennyit illik ilyenkor költeni? Ha esetleg ötlet is van ajándékra, akkor megköszönöm.
2018. jan. 23. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3000 körül szoktunk, ha nagyon jó barát akkor 5000 körül (+/- párszáz forint).
2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kedvenc rajzfilmhez kötődő bármi, vagy lego. Ezek mindig bejöttek a zsúrokon ;)
2018. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom az osztálytársa zsúrjára ment.

1000 Ft-ért vettem egy plüsst ami labdaként is funkcionál, ilyen kis szőrös aranyos gombolyag.

Kapott 1 tábla csokit meg egy kindertojást.

Olyan 1500-1600 Ft volt.

A rokonnak persze többért vásároltam volna.

A többiek színezőt meg édességeket vittek.

7 évesek.

2018. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont úgy mint első. A legjobb barátainál lazább a keret mint egy ovistársnál.
2018. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában 2-3ezret,de most pl. Semmit nem fogok, mert varrni fogok baba ruhákat, és minden ami szükséges hozzá van itthon.De amúgy valami társas vagy ilyesmi, sőt mi mostanában rakaptunk arra a többi szülővel,hogy osszedobjuk a pénzt,így nem lesz egy halom felesleges kacat, hanem egy nagy ajándékot vesz mindenki nevében az anyuka.
2018. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-3 ezer
2018. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2000-3000 Ft körül. Ötletek: könyv, kreatív készlet, Barbie, kis Lego, puzzle, plusz egy kis édesség (csoki, M&M's, Kindertojás, ilyesmi). Legutóbb nálunk is közös ajándék volt, ott 2200 Ft-ot adtunk be fejenként.
2018. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-3ezer ft körül, legutóbb mindkét pajtás ajándéka 3500 ft volt.

Ötlet? kérdezd meg az ünnepelt anyukáját! majd ő elmondja, mit szeret a gyerek. Mi így vittünk az egyiknek fociskártyát, a másiknak lego-t.


De 6éves kislánynak jó lehet bmilyen baba, hercegnős foglalkoztató (sminkek, ruhák tervezése pl), kirakó, társas, kártya, illetve bmi a kedvenc mesével kapcsolatban.

2018. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6 éves lányomnak most vasárnap tartottunk szülinapi bulit, az ovistársait hivta meg.

A legtöbben tábla csokit hoztak és mellé valami apróságot, ami valakinél 500 Ft-os, valakinél 1500-2000 Ft-os ajándék volt.

Szóval amit költöttek a szülők az olyan 1500-3000 Ft között mozgott.

Mondjuk én annyira nem örülök h most kapott a lányom 6 tábla csokit, meg gumicukrot, mert az rengeteg édesség, de ez van. Amikor mi mentünk szülinapi zsúrra nekem eszembe sem jutott édességet venni, én mindig kisebb játékokat veszek, pl. kis lego és kártya, szinező, filc stb.

2018. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!