Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van ennyi rákos kisgyerek?

Miért van ennyi rákos kisgyerek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben már az ötödik kisgyerekről hallom az ismeretségi körömben azt,hogy rákosak.Kettőnek agydaganata van,szintén kettőnek leukémiája és egynek májdaganata.Mért van ennyi ilyen súlyosan beteg kisgyerekek?Hiszen mind az öt kisgyerek fiatalabb 5 évnél...Van két 3 éves,van kettő 4 éves és van egy 2 éves...Hiszen egy ilyen kisgyerek előtt még ott az egész élet és ilyen fiatalon már ennyi kínlódáson kell keresztül menniük és van amelyikük meg is hal sajnos benne...Miért lesznek betegek az ilyen kicsik?

2017. szept. 26. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, én nem ismerek egyet sem. Lehet van felétek valami környezeti ártalom.
2017. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Gyermekkorban gyakran genetikai oka van a daganat kialakulásának.
2017. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

[link]


2-es vagyok.

2017. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az én környezetemben is sok a beteg gyerek, pedig semmi extra környezetszennyező nincs. Se gyár, se semmi.
2017. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2%

Aha, meg a sok ultrahang!

De itt ugye irjak a nok, hogy nem artalmas.

Kulfoldon mindenhol 2 ( vagy 1 ) ultrahang van csak!

2017. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik dolog a környezet. Most komolyan gondoljunk vissza Csernobilra akár, hivatalosan nem ért el minket a "szele", gyakorlatban azóta megugrott a rákos megbetegedések száma. Városokban gyakori a rákot okozó levegőszennyeződés. Kimutatták, hogy a telefon is okozhat mutációkat, amiket hol hordunk általában? Zsebben, a petefészekhez közel.


Másik része (igen, tudom, r..hadék vagyok): halmozzuk a beteg géneket. Kisgyerek daganatos. Mit teszünk? Meggyógyítjuk (akiket sikerül). Ez mit eredményez? Átörökíti a hajlamot a következő generációkra (lehet csak az unokáiknál/ükunokáiknál jelenik meg). Ugyanez van minden más halálos betegségnél, amit ma már gyógyítanak. Szívbeteg és műthető csecsemőként? Máris továbbadta felnőttként valószínűleg azt a gént, amiért ez felel, szintén nagyobb az esély a későbbi felbukkanásra. Minél fejlettebb az orvostudomány ilyen szempontból, annyival valószínűbb, hogy a következő generációk még betegebbek lesznek.

Kegyetlen, de igaz: az emberek életében 2 nagy halálozási hullám figyelhető meg, egyik csecsemőkorban, hogy letális betegséget ne adhassanak át (ebbe kavarunk bele), egy meg idős korban (mikor már kiestünk a termékeny szakaszunkból). Mindig is betegek voltak az ilyen kicsik, csak akkor belehaltak és nem örökítették át a későbbi generációkra.

2017. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!