Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehettek ezek a kiütései...

Mitől lehettek ezek a kiütései? Kép és tünetek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szóval: Kislányom 21 hónapos lesz, családi napközibe jár. Péntek napközben már többször köhögött, este adtam neki lándzsás útifüvet, szombat reggel öltözésnél észrevettem, hogy a hóna alatt, hasán ilyen foltjai vannak. Napközben elhalványult. Közben adtam neki az útifüvet, és kentem baby loof-al este a hátát. Ma reggel (vasárnap), pedig így nézett ki a teste, de csak itt elöl. Hátul semmi. Nagyon csúnyán köhögött, átvittük ügyeletre délelőtt, ott a doktornő nem tudta megmondani mi lehet ez. Akkor még láza nem volt. Azt mondta valami allergia lehet, mindent megkérdezett, végül adott egy általános gyógyszert (cetirizin)allergiára. A foltjai el is múltak tőle, de délutánra meg magas láza lett. Rettentő csúnyán köhög, amitől már a mellkasa is fáj.

Szóval mi lehetett ez a foltos dolog?

Tudtommal nem evett új ételt, nem használunk új mosószert, fürdetőt. Útifüvet már 2szer végigszedett kúrában, baby loof-ot szintén használtunk már.

Látott már esetleg valaki ilyent?


2010. máj. 24. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg orvosnak, csak ő tud biztosat mondani!
2010. máj. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2 év alatt vérből csinálnak allergia tesztet, 1 hónap az eredmény és sajnos nem mindig megbízható az eredmény
2010. máj. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 06:08-as vagyok, ha egyik orvos nem tudott segíteni, keress másikat, de ezt ne hagyd annyiban!
2010. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből kívánom, hogy minél hamarabb jöjjön rendbe a kislányod!!!! Majd számolj be róla, hogy mi van Vele, sikerült-e elmulasztani a kiütéseket! Kiváló egészséget és minden jót kívánok!!!!
2010. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A kiütései egy adag gyógyszer után elmúltak. Viszont a lázát nem tudom 38 alá húzni. Voltunk ma körzetinél, ő sem tudta megmondani mitől lehetett a kiütés. Azt mondta valószínű a betegségével függ össze. 3 óránként adom neki a Nurofent és a Cataflam cseppeket, meg hűtőfürdő ezerrel. Szegényem egész nap bólogat, szinte magánál sincs. Akkor tér magához mikor lemegy a láza 38 körülire. Amúgy 39-40 fokon tombol neki.

Tehát a mi dokinktól sem lettem okosabb.

2010. máj. 25. 18:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, szegény kislányt! Teljes szívemből kívánom, hogy minél hamarabb gyógyuljon meg! Kívánok mindkettőtöknek minden elképzelhető jót! Majd írj még róla, vagy ha akarod tehetsz még fel képeket, hogy mennyire múlnak a kiütések.
2010. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem láttam, hogy írtad, hogy már elmúltak a kiütések.
2010. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!