Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bp és környékiek, hogy telik...

Bp és környékiek, hogy telik nektek ez a kanikula, az idei legmelegebb het kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Eddig viszonylag lazan kezeltem a nyarat 1 ev koruli gyerekemmel. Minden nap setaltunk, arnyekban jatszottunk, furodtunk. De ez a het borzaszto. Kimenni alig tudunk, szinte égeti a torkomat a levegővetel is. Mit lehet csinalni ilyenkor, ti mit csinaltok?
2017. aug. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Medencézünk (van a medence fölött árnyékoló), mesét nézünk ( van klíma). Nem megyünk sehova, csak ha muszáj. A bevásárlást reggel intézzük. Rendezgetjük a játékokat, pakolászunk bent ma, selejtezünk. Holnap, nem tudom...
2017. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mi is az erkélyre költöztünk a kismedencébe.. Ott árnyék van 1 óra után.

De még nincs 1 éves a fiam úgyhogy napközben elég sokat alszik még. Addig én jegeskávézok :D


Amúgy ezen kívül nem nagyon csinálunk mást... Csak este tudunk 5-6 fele elindulni sétálni..

2017. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi átjárunk délutánonként a többi gyerekes barátainkhoz, van klíma szerencsére, felváltva, aki éppen fogadóképesebb. :) Gyerekek jól elvannak, mi beszélgetünk. Kinti program most nincsen, majd, ha 30-32 fok körül lesz. Tegnap strandon voltunk. A héten még megyünk játszóházba, mert az is légkondis.
2017. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vizes játszótérre megyünk
2017. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vizes jatszoter, az milyen?
2017. aug. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!