Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Törvényszerű, hogy amint...

Törvényszerű, hogy amint óvodába kerül folyton beteg lesz?

Figyelt kérdés
Lányom 2,5 éves. Nem járt bölcsibe, szerintem most már kivárjuk az ovit. Nem beteges, 1 évesen volt először beteg (sima nátha), azt is kb. 4 nap alatt letudtuk. Azóta persze volt még pár kisebb betegség, 1-2 nátha, egyszer köhögés és torokfájás, de semmi komoly. A legutóbbi betegsége is most télen volt, de hamar túlestünk rajta. Lázas nem volt még soha, antibiotikumot még nem kapott, orvosnál csak oltás miatt voltunk eddig. Mindenki azzal riogat, hogy ha oviba kerül, akkor 2 hét itthon, 1 hét ovi lesz a program. Egyik ismerősom lánya pl tényleg folyton beteg,mióta bölcsis. Tudom, ha így lesz, akkor így lesz, nem tudok mit tenni. De ez törvényszerű? Előre félek.
2017. júl. 14. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van néhány kivétel. A környezetemben egy kislány abszolút nem beteges, de a többi közösségbe járó folyton. Nekem is most megycoviba a lányom, én is előre rettegek :-S
2017. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de nagyon valószínű. Inkább arra kèszülj, hogy sokat lesz beteg, legfeljebb kellemesen csalódsz.
2017. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt mondják gyerekfuggo.

Nalunk sajnos ify volt. 3,5 evesen ment, mégis hazahozott mindent. Ha 2 hetet egyben jart mar örültem. A 2. év remelem jobb lesz. Nehéz volt mellette normalisan dolgozni. Na meg sokat mi is elkaptunk itthon belole.

2017. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Totál gyerekfüggő. A nagylányom átvészelte a bölcsődét egy bárányhimlővel és 2 náthával. Aztán mondjuk beleszaladtunk egy állandó felsőlégúti problémákkal teli 3-4 évbe, de ennek nem az óvoda volt az oka, és mostanra kinőtte végre.
2017. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

"A kiscsoport ugye a legrosszabb, taknyuk nyaluk folyik, kenik a kezukkel szet mert ugye orrot fujni meg nem tudnak"


Azért 3 évesen már ki tudják fújni az orrukat.

2017. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudják fújni, csak nem jut eszükbe maguktól. :D
2017. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!