Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le az 1 éves...

Hogy szoktassam le az 1 éves fiamat arról hogy a nagy cserepekbe nyúljon és szedje ki a földet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mondd neki,hogy fáj a virágnak....
2010. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán érdekli semmi! Volt már hogy rácsaptam a kezére egy kicsit, nem sírt hisz nem csaptam nagyot, de az se érdekelte kinevetett, két perc múlva megint takaríthattam a földet.

Egy nap ezt eljátsza kb 6-8 szor

2010. máj. 18. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha rácsapsz a kezére,akkor határozottan mond neki,hogy nem szabad! Ha újra odamegy,akkor tedd az ágyába. Előbb-utóbb rájön,hogy nem csinálhatja,amit akar. Most még kicsi ahhoz,hogy megértse ha azt mondod neki,hogy fáj a virágnak. Az én lányom a páfrány leveleit legelte szorgalmasan. Volt olyan nap,amikor ötször kellett az ágyába rakni. Három nap után békében hagyta a virágot.
2010. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mennyi időre raktad az ágyába? mert ha én odarakom akkor sír állandóan! nappal nem szeret benne lenni, jön megy a lakásban egész nap. éjjel is úgy teszem az ágyába amikor már a nagy ágyon elaludt.
2010. máj. 18. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt egy ideig. A kisfiam után nem győztem a földet takarítani. Majd' megőrjített vele. Szerintem nem sok mindent tehetsz. Kicsi még hozzá, hogy megértse. Persze mondd el neki mindig, hogy nem szabad, meg ilyenek. Hátha egy picit hatásos lesz. Előbb-utóbb abbahagyja. Majd talál magának valami érdekesebbet!
2010. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!