Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkaptunk egy jó kis náthát....

Elkaptunk egy jó kis náthát. Szívom az orrát, de valami katasztorális. Másnál is van így? Hogy kivitelezitek? (2 éves)

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hós, most először lett náthás. Az első szívásnál olyan hisztirohamot kapott, hogy fél óráig hüppögött utána. Aztán nagyon sírt minden szívásnál, de pár nap alatt kezdte elfogadni, és ha éppen jó pillanatban kaptam el, volt hogy nem is sírt. Mivel le kellett fognom, azt csináltam, hogy letettem egy pelust (lehet törölköző is) téglalap alakban a földre, mindkét karjára ráhajtottam, és a hajtást betettem a teste alá, így a kezét leszorítja a pelus, azt nem kell fogni. (a technikát a dokitól lestem el)
2010. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is taknyos most. :( 13 hós. Először befújok Neki (fekvő helyzetben) Sterimarral, aztán ölbe veszem, egy karommal leszorítom a két kezét, a fejemmel meg a fejét nyomom oldalra, hogy ne tudja forgatni. Aztán meg jöhet az orrcsepp fekve megint.
2010. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is most fáztunk meg. 17 hós, hát az első orrszívás brutál volt. nagyon sírt utána is sokáig. ráadásul énis megfáztam, szóval együtt kínlódunk, ma elkezdtett köhögni is. az első pár alkalom után már nem sírt annyira, de most ugy csinálom, hogy előtte leszívhatja a az én orromat,(persze nem hagyom hjöjjön ki vmi, addig nem teheti be az orromba), utána lecserélem a fejet, és jöhet az övé...igy elviselhetőbb,utána nem sír.

utolsó válaszolótól megkérdezhetném, milyen orrcseppet használ?? mert nekem van itthon Tobrex, anno irta fel a dr.nő, de bontatlan. viszont a dokinőval nem tudok ma bizto beszélni, cseppentsek neki vagy vagy ne??? (bocsi az offért)

B.

2010. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12.58-as vagyok. Én a dikert csecsemőknek való Nasivint használom a Srácomnál.
2010. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is náthás(22 hós) már lassan 2 hete most már kezd elmulni ő se szerette eleinte le kellet fogni, most már odamegy a porszívóhoz és bedugja az orrába, simán megcsinálja magának....
2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!