Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hot wheels autópályából...

Hot wheels autópályából melyiket érdemes megvenni készletben, vagy ezeket külön kell összevásárolni?

Figyelt kérdés
Kb.13-15e ft értékben van rá lehetőség. Linkelnétek képeket, vagy a nevét megírnátok? nagyon kezdő vagyok autópálya-ügyben...:-)

2016. nov. 20. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdésed...

Mi az hogy külön kell összevàsàrolni??? Màrmint elemenként?


Kezdőnek tök mindegy milyet veszel. Ha esetleg van kedvenc vmi akkor érdemes olyat. Mondjuk a star warsosok közül sok nem igazàn autópàlya erre érdemes figyelni.

De van vizes, dìnós,szörnyes, bonyolult, kilövős,gyorsulós, ugratós stb...


Egy sima nagyobb pàlyàt vegyél, aztàn lehet bővìtgetni minden alkalommal, ha tetszik. Meg kb végtelen a kisautók szàma,amit lehet venni hozzà. Mondjuk működik màs autóval is, de az az igazi, ha hot wheels autóval megy, az a leggyorsabb rajta, nem szorul be stb...


[link]


Nekünk ez volt az első. Mai napig szereti 4-5 éves.

2016. nov. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocs rossz a link


[link]


Ezt szerintem nem lehet mar kapni, de kismillio hasonlo van. Olyat vegyel ami izgi. Itt pl a spiral felviszi az autot, onnan 2 iranyba tud legurulni, egyenesen a vegen ugrat vagy kanyarodva es akkor az auto vagy atrepul a mozgo robot nyitott szajan vagy pont " bekapja" es leesik.

2016. nov. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!