Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hazudik egy hároméves gyerek?...

Hazudik egy hároméves gyerek? A fiam azt nmondja látta az anyját és egy ismerősünket meztelenül és a cicije is a sráchoz ért! Amugy épp válunk! Békülnék de igy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
otthon látta és a srác tényleg szokott ott lenni mikor én nem voltam otthon!tehát nem valószínű hogy hazudik.
2010. ápr. 24. 22:10
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát,akkor nagyon sajnálom.

De gondolj bele,hogy legalább idpbe derült ki,de elég szánalmas dolog,az,hogy a fia előtt meztelenkedik egy IDEGEN férfival.Nem jó példát mutat.

Milyen dolog lenne ha az apuka is egy meztelen nővel lenne a fia pedig nézzné,borzalmas.


Hagyd a nőt.Nem érdemel meg téged.

Milyen példát mutat a gyermekének?

Persze nem láttom a helyzetet nem tudom,hogy-hogy történt,de a leírtak alapján eltudom képzelni.


Sok Sikert kívánok és szép jövőt neked.:)

2010. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!mindent megteszek azért hogy a fiam normális ember legyen hisz nekem már csak ez a fontos!
2010. ápr. 24. 23:48
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos, hogy igaz. Lehet, hogy azt mondja, amit szerinte hallani akarsz.

Az én unokahnúgomnál is kiderült, hogy a nagyi beszélt ilyenekről a szomszéddal és nem is figyelték, hogy a gyerek is ott van. Este az apjának a kislány már azt mondta, hogy anya egy másik bácsival csókolózott és turkált a bugyijában.

Kérdezte, hogy hol látta? Közölte, hogy az utcán a padon. Erre persze mindenki hitt neki, csak amikor azt mondta, hogy nagyi és Kati néni is ott volt, akkor esett le mindenkinek, hogy csak képzelte szegényke.

Sajnos egy pszichiáter sem tudja megmondani biztosra, hogy látta-e vagy csak képzelte.

Ha szereted a feleséged, akkor ne ezen múljon. Ha nem, akkor meg úgysincs értelme békülni.

Talán családterápia, párterápia segíthetne. Lehet, hogy neki van depressziója, mait nem tud kezelni.

Fontos, hogy egy család csak akkor működik, ha tesznek is érte. Nem mindenre a válás a megoldás.

UI: bátyámék mostmár boldog házasságban élnek 1 év párterápia után. Ez kb. 8 éve volt.

2010. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
nem tudom, alapból ugye magától miért találna ki ilyet, de lehet h te adtad a szájába, mondjuk nem szándékosan....de a rossz előérzet, meg a vallomás együtt nekem is gyanura adna okot.....
2010. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tök min1 igaz-e vagy sem!Ne állj össze egy olyan nővel,aki csak úgy lelép!Még ha én lennék válás előtt/után és a férjem el akarná csak úgy vinni a gyereket,hogy vele éljen kikaparnám a szemét...ez meg csak úgy hagyta,hogy elvidd...ez aztán az anyai szeretet!Inkább hagyd ezt a nőt,foglalkozz a fiaddal,szeresd,neveld...aztán majd jön egy sokkal jobb,aki ilyet sosem tenne!
2010. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Sosem fog kiderülni, hogy a fiad összekombinált-e valamit, vagy tényleg ezt látta, és szerintem a fiad érdekében ne is faggasd őt erről többet. Csak próbálom elképzelni, mennyire nehéz lehet, de ha szeretnéd rendbe tenni a kapcsolatotokat a feleségeddel -ami gondolom nem ennek az esetnek a kapcsán romlott meg- akkor úgy kell folytatnod, mintha nem hallottál volna semmit. Sem a fiadtól, sem a falubeli pletykákból.

Azt írod, te békülnél. Akkor beszélj vele, és tudd meg, hogy ő is szeretné-e. Mert a fent ajánlott párterápia jó lehet, de csak akkor, ha mindketten akarjátok, különben semmi haszna.

HA elkezdtek dolgozni a kapcsolatotokon, akkor ha lényeges lesz, ez az ügy is ki fog szépen derülni.

Ha meg a feleséged nem nyitott, akkor úgyis szakítás lesz a vége, akkor meg sajnos szintén mindegy, hogy megtörtént vagy sem.


És ne feledd, a Te becsületed nem azon múlik, hogy mások mit beszélnek a hátad mögött, hanem hogy Te mit tartasz magadról.

Ha emelt fővel jársz a faludban, akkor hiteles leszel a fiad és mások előtt is.

Legjobbakat Neked!

2010. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
most az van hogy ő nem akar békülni semmiképp telebeszélte huga és anyja a fejé persze a hugánál is két gyerek két apától de egyik sincs sehol!a volt párom azt mondja ő élni akarja az életét!a gyerek nála van most de holnap megyek érte!majd alakul köszi a biztatást
2010. ápr. 29. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!