Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hazudik egy hároméves gyerek?...

Hazudik egy hároméves gyerek? A fiam azt nmondja látta az anyját és egy ismerősünket meztelenül és a cicije is a sráchoz ért! Amugy épp válunk! Békülnék de igy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom. Elég érdekes szitu. Gondolom a kissrác nem magától találta ki. De nem lehet,hogy a tv-ben látta?

Szerintem nem hazudik :S

2010. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

sajnos nem valószinű hogy hazudik...


az ekkora gyereke még őszinték...

2010. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Egy hároméves gyereknek is élénk a fantáziája. csak fan tázia.

Lehet,hogy álmodott valamit,vagy a TV-ben látott hasonlót,és azt hiszi igaznak. Lehet,hogy hiányzik neki az anyuja,vagy rosszakat hallott róla,és így kompenzálja a dolgokat. Ez nem tudatos hazugság,hanem fantázia.

Érdemes lenne kiderítened,hogy hol láthatta így az anyuját.

2010. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen idős gyerekek hajlamosak a dolgok "összekombinálására". Lehet, hogy a TVben látott valamit, otthon érzi a feszültséget, esetleg hallott valamit, és már is kész egy vadiúj történet.

Különben nem hazudni akarnak, sőt lehet, hogy el is hiszik, amit mesélnek.

Inkább tisztázd az anyjával a dolgokat.

2010. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen korú gyerekeknek összefolyik a TV-ben látott történet a valósággal.De azért kérdezz rá az anyukájánál.
2010. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az öcsém ennyi idősen közölte a szomszéddal, hogy anya alkoholista, mert hallotta ezt a szót valahol. Mondanom sem kell, hogy sosem ivott.

Szóval ne vegyél mérget arra, amit a kisfiad mond. Inkább tisztázd az anyukájával, ahogyan előttem is írták!

2010. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja... Ismerek egy kislányt, aki mindent összerak, csak azért, mert pont azt hallotta, vagy azok a szavak tetszenek neki. Szóval lehet, hogy csak látott hallott valamit, nem biztos, hogy valós... De az is lehet, hogy igen. Ha ismered, és amúgy igazat mond családról, mikor mit csinált napközben, mit evett, stb, akkor viszont sztem nem hazudott. Esetleg kérdezz rá nála, hogy neked ez nagyon fontos, mert szereted anyát, hátha kiböki, hogy ja TV-ben látta pl... Sok sikert!
2010. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az anyja azt mondja nem igaz de már a faluban is ment a pletyka!nem tudom mi legyen amugy ő hagyott el volt melója de egy reggel bement és leszámolt felült a buszra és az anyjához ment!azóta a fiam velem van mert elhoztem!egy orvos meg tudja mondani igazat mond-e?
2010. ápr. 24. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mit erőlködsz?Nem mindegy hazudik-e?Ilyen nő nem érdemel meg sem téged,sem a gyereket,aki csak úgy felül a buszra és elmegy!Válj el!
2010. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az orvos nem tud ilyet megmondani :D

Kérdezd meg a kisfiút,hogy hol látta és azzonnal megtudod majd mondani,hazudik-e.

2010. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!