Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is lett allergiás a...

Másnak is lett allergiás a gyereke a Kubu-ra?

Figyelt kérdés
Lányomon már harmadszorra jött ki csalánkiütés és most jöttem rá, hogy attól.2 éves a lányom és nem értem, hogy hogy írhatnak rá olyat, hogy nincs benne tartósítószer.Akkor mire allergiás? Mlyen aromák lehetnek benne? Ízfokozók és szinezékek? Régebben is evett már epret, bogyós gyümiket, úgyhogy azt kizárom.
2010. ápr. 19. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Bizony! tele van aromával, ízfokozókkal, színezékekkel!! Ezek nagyon sok gyereknél (és felnőttnél is!!) komoly allergiát váltanak ki... Jobban jársz, ha magad készítesz otthon valódi gyümölcsből (finom zöldségből is vagy keverve!) innivalót..gyümölcscentrifugával. Igaz, nem lesz olyan szép a színe, nem lesz annyira erőteljes az íze, de legalább nem mű..
2010. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom 2 és fél éves, a Kubu play-t issza, de nem vettem észre rajta egy pöttyöt sem tőle.
2010. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak azt iszik és semmi baja nem volt tőle soha. Amúgy a Kububan nincs tartósítószer és cukor sem.
2010. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en sem tapasztaltam ilyesmit, pedig mar fel eves kora korul kapott Kubut. most 17 hos es azota semmi pitty-potty.


az en lanyom csunyan allergias lett a tojasos habarsatol. es elgge kesore jottem ra, hogy mitol lett, pedig dokihoz is eljartunk szegenykemmel potyara.

Mar regen ette a mi etelunket is. Egyik receptben ugy irta, hogy a vegen kell belekavarni a levesbe a tojasos-tejfoles habarsat es utana nem fozni tobbet, hogy ne legyen ronda a leves (gondolom). Nem kapcsoltam idejeben. Tele lett piros nem viszketo foltokkal es a szeme is bedagadt. Tanultam a sajat hibambol szegenykem boren.

2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszer találkoztam egy kisfiúval a kórházban, a kubutól tiszta kiütés volt az egész teste!! de a bőre színe is sárgarépa színű volt. egyszerűen túl sok kubut ivott. napi 3-4 üveggel, vagy talán még többel, már nem emlékszem. a gyerekek szervezetét könnyű megterhelni amihez nem szoktak még nagyon hozzá, ez allergiás reakciót válthat ki.
2010. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lányom fél üveg kubutól lett pöttyös. Amúgy én keresztallergiára is gyanakszom.
2010. ápr. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!