Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bolhacsípésre allergiás...

Bolhacsípésre allergiás valaki gyereke?

Figyelt kérdés
lányom 13 hónapos és iszonyúan néznek ki a csípései.bedagadnak, levedzenek, kisebesednek.kenem minden féle szerrel amit a bőrgyógyász adott.vmi jól bevált módszer amivel távol tarthatnám ezeket a dögöket?-itt arra gondolok h vmi szer ami elriasztja a bőréről a bolhát h ne csípje meg.-
2009. ápr. 7. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Hát talán a lakást kéne bolhátlanítani. HOgy tudsz egy bolhás lakásban élni? Lehet kapni porokat, mit tudom én mit, ne távoltartani akard őket, hanem irtsd ki.
2009. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy van bolha a lakásban?Van állatod?Kutyasprayt kapni általában a kutya fekhelyére kell spriccelni vagy hintőporok is vannak rá be kell szórni a helyet vele.Kisgyerekre nem tudom mi lenne a jó. Szerintem csak az a jó ha a lakásból írtod ki.Gyerekre nem hiszem hogy túl jó hatással lennének az ilyen szerek.
2009. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval Kedves válaszolók! Nem gondoltam h léteznek ilyen bunkók még:( komolyan azt gondoljátok élvezem h bolhák vannak a gyerekembe??? mellesleg megnyugtatlak titeket h nincs bolha a lakásunkban.Tudjátok mi nem a 10. emeleten lakunk mint ti -feltételezem, mert normális ember akinek van némi esze nem ír ilyen választ...-hanem falun egy családi házban. A bolhák onnan vannak h macskák a a körülöttünk élő embereké.átjárnak hozzánk a kertbe elvégezni a dolgaikat, mivel nincs kutyánk így senki nem zavarja őket.fel tudjátok fogni mit írtam????és valószínű h a gyerekemet kiviszem a levegőre és ilyenkor jönnek belé a dögök....a bőrgyógyász megállapította h nem kifejezetten a bolhára allergiás, hanem bármilyen rovarra aminek a nedve a bőrével érintkezik.ezt nevezik úgy h rovarnyál allergia.Bár feltételezem ti ehhez túlon-túl "műveltnek" és felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat, h megértsétek és együtt érezzetek velem. megnyugtatlak titeket a környezetemben igenis sok ember küzd ezzel a betegséggel.Máskor inkább ne írjatok ilyen válaszokat, mert csak elkeserítitek a kismamákat, h ilyen hülye emberek is vannak akik nem tudnak együtt érezni a másik bajával..
2009. ápr. 8. 08:58
 4/8 A kérdező kommentje:
22:09-es válaszoló nem neked szólt ennyire durván a válasz hanem a másik válaszolónak akinek a nem hasznosak között van a válasza....
2009. ápr. 8. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
22.09 köszi,hogy nem nekem szól. :-)Ha így van bolha körülöttetek,akkor calcimusc,fenistil,vagy esetleg ami a kullancsokra jó szúnyog kullancs de hogy bolha ellen véd-e azt nem tudom.Szerintem ennyit tudsz csinálni,ha már kijött rajt azokat amit bárányhimlőre adnak rázókeveréket azt kell feliratni dokival,az hűsíti neki és nem viszket.
2009. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne izgasd fel magad ilyen bunkó embereken. Van aki élvezi hogy cseszegethet valakit a számítógép előtt, biztos otthon nincs kit:)

Na mindegy, ha van tuti ötletetek bolhaírtásra, én is vevő lennék rá. És képzeljétek, én is vidéki vagyok, kertes házbúl valósi és vannak állatkáim...Csak hasznos válaszokat küldjetek légyszike.

2009. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Máthé Anikó válasza:

Sziasztok!

Van egy jó módszerem a bolhák távol tartására. Ez a neve.

WEITECH

WK0523

Ultrahangos kártevő elriasztó

Egér, bolha, kullancs, pók ellen

45 m2 területre

Fogyasztás max: 0,7 W

Használat:

Egyszerűen helyezzük

a készüléket a konnektorba.

mérete: 7,5 x 2,5 cm

2 év garancia

Ár: 4 920 Ft/db

Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Máthé Anikó válasza:
Még azt azt szeretném írni hogy nálunk is ez van bedugva a konnektorba,a szobába és még egy légy sem jön be. Biztos fog használni, nekem is van egy másfél éves kislányom. Elég régen írtátok ezt de attól még ez jó bármikór. Máthé Anikó voltam.
2011. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!