Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Hogy adjam be a 19...

SOS! Hogy adjam be a 19 hónapos kislányomnak a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Torokgyulladásra és légcsőhurutra kapott olyan gyógyszert ami szirup szerű.Ma kezdtük, délelőtt még be tudtam nyomni a szájába, de este már nem.(hozzáteszem borzasztó ize van)Próbáltam a kakóba, joghurtba de kiérződik az ize és nem is nyúl hozzá.

De már a kanalas (jó izű) köhögés csillapitót sem akarja elfogadni,sőt a panadol szirupot sem amit eddig imádott.Most akkor mit csináljak?

Gondoltam hogy holnap visszamegyek a dokihoz, hogy más formában irjon fel vmit..


2010. ápr. 6. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:) Köszi az érdeklődést.

Igen irt, de azt szerencsére csak 1 nap egyszer kell szedni picit édesebb,és azt már be tudom spriccelni a szájába.

Amúgy már lábalunk ki a kórságból, csak jó lenne ha már az étvágya is visszatérne mert semmit nem eszik 3napja:(

Köszi még 1szer mindenkinek!!

2010. ápr. 9. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!