Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam imád forogni,...

Vicóka kérdése:

2 éves kisfiam imád forogni, szédülni. Van egy fisheres zebránk, amin állandóan forog több percen keresztül. Szerintem nincs ezzel probléma, de anyósom egyre jobban idegesít azzal, hogy ne engedjem neki. Mivel tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem emlékszem már sajnos, hogy mi az az életkor, ameddig egészségesnek mondható, de bizonyos kor felett már idegrendszeri problémára utalhat, ha a gyerek szeret forogni és nem zavarja, ha elszédül. Mondjuk tiltani akkor sem tudod, csak célszerű odafigyelni az idegrendszeri fejlődésére.
2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KIT akarsz megnyugtatni?


A gyereket nem kell, ezt minden gyerek csinálja, ha van rá lehetösége.


Az anyósnak meg megmondod, hogy ez normális, es egyébként se szóljon bele, hoyg te mit engedsz meg a gyerekednek.


Ha neki nem tetszik, akkor ne nézze.

2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es jól írja. Viszont úgy tudom, ekkora korban még fejleszti az idegrendszert, nem véletlenül forog így vagy úgy majdnem minden gyerek.
2016. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak gyerekdrognak hívom, mert kb úgy néz ki és érzi magát, mintha bedobott volna egy felest, amikor sokáig egy irányba forog a tengelye körül. :)

Olcsó és legális, ki lehet próbálni.

2016. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!