Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni mikor látom...

Mit lehet tenni mikor látom az utcán, h ordít, rángatja a gyerekét valaki?

Figyelt kérdés
Mélységesen felháborít ha ilyet látok! Ma is vot egy szitu, "anyuka" ordított, majd meg nem ütötte a 2-3 éves forma gyermeket.Az a rémült arca a kisfiúnak!Sírni tudnék!Ilyen idegbeteg, alkalmatlan ember miért szülhet gyereket?Miért van hozzá "joga"??Annak a gyereknek is joga van normálisan felnőni.Mit tehettek én?Védőnőnek szólni?
2010. márc. 27. 14:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

nem tudhatod, mi az oka!

a babák olyan hisztit tudnak csinálni, hogy sokszor elszakad a cérna.

én biztos kiakadnék, ha valaki az utcán belepofázna, hogy mit és hogan csinálok, ne haragudj.

2010. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
92%
Az elsőnek igaza van bizonyos szempontból... jó, nyilván azt nem lehet karbatett kézzel nézni az utcán, ha mondjuk ütlegeli vagy vonszolja maga után vagy valami :D, de van, hogy tényleg betelik a pohár az anyukánál és fel kell emelnie a hangját...
2010. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senkinek nincs joga beleszólni abba hogy,hogy neveli valaki a saját gyerekét,attól még hogy te láttad,nem szólhatsz bele,persze sajnáltad a kisgyereket,de szerintem többet nem tehetsz szegénykéért,ahogy mássem,lehet egész nap nem bírt a gyerkőccel és akkort szakatt el nála a cérna,hiába lépsz akár hová sokra nem fogsz menni vele!Az nem aszt jelenti, hogy mindig így bánhat vele!Hány meg hány ember van így,és gondolj bele, meg ha mindenki rohanna jelenteni hogy mit látott!Naszóval nekem ez a véleményem!
2010. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Úristen, szerintem intelligens ember soha nem üt hanem szeretetteljesen nevel!Nekem is van gyerekem, és harmónikus a kapcsolatunk.Aki már az utcán is ordít, rángat, sztem azzal nagy baj van! Durva, h ilyen válaszok érkeztek!
2010. márc. 27. 14:37
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
14:32-s vagyok még annyi,hogy ha ököllel üti vagy végig huzza a földön vagy úgy meg üti hogy vérzik akkort fordulhatsz csak gyámügyesekhez védőnőhöz,mert ezek után volna bizonyíték,mert ha bizonyítani nem tudod,te ütheted meg a bokád,föl jelenthetnek rágalmazásért!
2010. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
S itt nem a szimpla leszidásról van szó, hanem durva, erőszakos hozzáállásról.
2010. márc. 27. 14:39
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Fölöslegesen haragítod magadra az ilyen szülőt. Először is nem fog megváltozni, sőt lehet, hogy rontasz vele a gyerek helyzetén, másodszor is, ha most ép abba is hagyná, akkor is lehet, hogy otthon lenne ne mulass. Úgyhogy hagyd, nem tudsz mit tenni. Amúgy pedig még nem tudhatod, mit hoz az élet. Könnyű ezt mondani, hogy én ugyan nem, de aztán... No jó nem támogatom, de én húztam már rá a kislányom popsijára, miután többszöri kérésre, majd követelésre sem hagyta abba, azt a szórakozást, hogy elfut előlem egyenesen ki az útra.
2010. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
No mondjuk annak a 80%-át felfogta a pelus, de már nem rohan ki az útra. Amúgy az erőszakot nem támogatom.
2010. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy ha csak nyom van, akkor van lépés...s mi van a lelki terrorral, vagy ha vki terhesen iszik, dohányoz, hogy merészeli?

Én uúgy büntetném ez a szülőnek nem nevezhető embert is, veszélyeztetném az ő egészségét is, agy verjék azt is!Csak a gyáva, gyenge ember üt egy kiszolgáltatott kicsit, mert ahhoz nem elég erős és intelligens, h szeretetteljesen nevelje!

2010. márc. 27. 14:43
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Sok ilyen van, sajnos, de mi nem tanultuk ki azt, hogy hogyan kell velük beszélni. Ez is egy külön szakma. Így mi nem tudunk a helyzeten javítani, mert ész nélkül (úgy hogy felháborodsz) beszélni velük nem lehet.
2010. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!