Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hos lanyom nagyon szivesen...

15 hos lanyom nagyon szivesen nyalogat citromot vagy akar ecetet is, mas gyerek is ilyen?

Figyelt kérdés
meg a latvanytol is kiraz a hideg, de ha lassa keri a citromot. az ecetet meg a szekrenybol halassza ele es nyalogatja a dugot. utolag vettem eszre hogy ereszt a dugonal.
2010. márc. 18. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 19 hónapos, és kb. két hete rákattant a citromlére. Eleinte adtam neki egy kis kanállal, aztán most már inkább csinálok neki egy deci mézes-citromos limonádét. Naponta többször is kér, és egyből felhajtja. Számomra ez azért is furcsa, mert eddig gyakorlatilag csak vizet és tejet ivott, hiába próbálkoztam százféle gyümölcslével, kakaóval stb. Ecetet még nem próbáltam (:D), de ezek után nem csodálkoznék, ha az is ízlene neki. Egyébként kiskoromban én is imádtam a savanyú ízt, mindig megittam a savanyúságok levét.
2010. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy C vitamin hiánya van a gyereknek? Amúgy szerintem kíváncsi, és érdekesnek tartja a savanykást ízt. Majd megunja :)
2010. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 20 hónapos, nagyon régóta imádja a savanyú uborkát.:) A citromot meg kéri, és adok neki kis kanállal az elsőnél egy ici-picit talán fintorog, de a másodiktól egyáltalán nem. Úgy eszi mintha vizet inna.

2010. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a hígítatlan citromlé megmarhatja a tejfogak felszínét.
2010. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is odavan a savanyú dolgokért. ezt ő a konzerv csemegeuborkában mutatja ki leginkább, szinte minden nap enne, ha adnék neki. 3-4 naponta kap pár darabot, imádja enni, minél savanyúbb, annál jobban cuppogja. szerintem sok gyereknél van ilyen savanyú-íz mánia.
2010. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én lányom is szereti a citromlét, bár én vízbe rakom neki. De szereti a vöröshagymát is, uborkát is. Sokaktól hallottam már.
2010. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is savanyúság-mániás, sőt az olivabogyóért is odavan, pedig az még kesernyés is. Ez utóbbiból ritkán kap. 17 hós.
2010. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2010. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!