Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért néz levegőnek a 13...

Miért néz levegőnek a 13 hónapos fiam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A nagyszülőknél töltöttük ezt a hosszú hétvégét, és a fiam - nem túlzok - észre se vette, hogy én is ott vagyok! Erre még mondhatnánk, hogy én vagyok vele egész nap, nyilván érdekesebb az új társaság, DE! Egyfolytában az apját hívta, és csimpaszkodott rá, csak úgy tépte a pulóverét. Amint az apja kiment a szobából, máris sírt, és kapálózott utána. Próbáltam átvenni, hogy megnyugtassam, mégiscsak az anyja vagyok, de csak sírt tovább, és tolt el, mintha nem is ismerne. Ez azon túl, hogy rosszul esik, rém ciki a család felé, mit gondolnak, hogy bánok én itthon a gyerekkel!?


Tudja valaki, mit állhat az ilyen viselkedés hátterében? Nagyon köszi!


2010. márc. 16. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy kényelmetlenül érezd magad nálunk teljesen természetes ,hogy a gyerek(ek) egyszer nagyon apás(ak) máskor anyás(ak)."Ne az számítson" neked mi a jó és ,hogy TE milyen színben tűnsz fel bárki előtt, ha te jó anya vagy márpedig miért ne lennél az akkor hagyd a picinek azt ami neki a legjobb ne aggódj fog még rengeteget a nyakadon lógni.És ne feledd!SOHA de SOHA "ne tötődj" avval ki mit gondol bármiről az életeddel kapcsolatban mert az csak egy van,az a tiéd és te felelsz érte.Fel a fejjel! És ne aggódj mert az egyikőtöknek sem tesz jót. :))) egy kétgyerekes apuka (akinél néha sírnak a gyerekek az anyjukért)
2010. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hós, és amiket leírtál sajnos nálunk mindennapos :( Már tiszta lelkibeteg vagyok, néha úgy érzem nem szeret. (sokszor már bőgök is emiatt) Amíg ketten vagyunk, minden okés, de ha megjön az apja, akkor csak ő létezik, engem észre sem vezs onnantól kezdve, és el sem lehet venni az apjától, mert rögtön sír. Nem tudom ez min múlik. Sajnos nem tudok segíteni, de tudd hogy más is van így.
2010. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én írtam a neten egy gyerekpszichológusnak már emiatt, és ő azt írta, hogy nem kell aggódni, ez azért van mert az apukáját ritkábabn látja, csak este, ezért ragaszkodik hozzá, amikor ithon van. Nem tudom, mindenesetre nekem a szívem szakad bele, amikor ezt csinálja. Ráadásul nálunk alattunk lakik az anyósom, és őérte is bolondul a pici.
2010. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki:) Próbálj addig pihenni, ha úgyis te vagy vele egész nap. Én ilyenkor ezt teszem és örülök, hogy örül az apjának.

Én vagyok vele egész nap, még soha senki nem vigyázott rá, persze, hogy örül, hogyha az apja egész máshogy játszik vele-olyan pasisan pörgeti, szaladgál vele a hátán..... Én ezeket fizikailag sem bírnám.

14 hónapos kisfiú

2010. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!