Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ez? Van valami bajom?

Mitől lehet ez? Van valami bajom?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányom, eleven, örökmozgó, nem az a szófogadó típus, most még jött a dackorszak is szóval nem egyszerű. Én pedig a türelmem végéhez értem, már nem tudom sokáig tolerálni, ha nem fogad szót, nem tudom figyelmen kívül hagyni, h játékból rajtam mászókázik és 8milliószor mellberúg, és hiába szólok rá semmi változás, és azt veszem észre magamon, hogy semmi türelmem nem maradt, idegebeteg vagyok, és most már dührohamot is kapok, elvesztem a fejem, és csapkodok mint egy nem normális... Nincs több türelmem, idegrendszerem, állanódan fáradt vagyok, sosem tudom kipihenni magam és a gyerek sem könnyíti meg az életem. De már ott tartok, hogy sem magamat sem a gyereket nem tudom elviselni hosszútávon, és megőrülök ettől. Komolyan szétvet az ideg... Szimplán nem vagyok normális? Vagy ez normális? Vagy van valami bajom fizikálisan, esetleg mentálisan?

2015. okt. 12. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom, hogy gyerektől függetlenül milyen vagy. Most írogathatnám, hogy mit nem engedek meg, de nyilván te sem engeded meg, ennek ellenére csinálja gondolom. Legyen következménye, ha mondasz neki valamit, ez a lényeg.

Én is hirtelen haragú vagyok, ha eldurran az agyam, kiabálok, csapkodok. Szerintem ez nem normális. :)

Ha te sem érzed annak, próbálj segítséget kérni, pihenj többet, szedj este valami enyhe nyugtatót, nem tudom...de egy biztos, nem ígérte senki, hogy könnyű lesz, ő pedig egy kisgyerek, te vagy neki a példa. Nem akarod, hogy csak veszekedjetek.

2015. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!