Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy egy éves gyermek...

Létezik, hogy egy éves gyermekem a rock zenét szeresse?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen rock zene indul el, rögtön rázza a kis popóját, illeg-billeg. Viszont, ha pop, vagy más zene, nem is biztos, hogy táncol rá, ha táncol is, kéréssel.

Na nem baj, én csak örülök, legalább ebben is egyetértünk majd.

Ja, mielőtt félreértenétek, mikor megszületett már elkezdtem más zenét is hallgatni, mert féltem, hogy megijed attól amit én szeretek. Tehát elég vegyesen hallott zenét, de rockot, alternatívot sosem többet, mint bármelyik másik stílusból.


2008. szept. 10. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, végül is neki is van ízlése, úgy értem, egy pici baba is különbséget tud tenni a neki tetsző és nem tetsző dolgok hangok, zenék,között, ugyanúgy ahogy mi. Én is rockzenét meg punkrockot hallgatok, remélem hasonlóan jó ízlésű babám lesz majd mint neked:))))):)):):):)

Egyébként meg mindenütt azt olvasom, hogy amit a baba a pockaban léte alatt hall, azt általában odakinn is szeretni fogja.

2008. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Az enyém a punk és a ska zenét szereti. Vagyis én azt hallgatok, és ha szimplán rádiózunk, az nem érdekli, de ha valami énféle zenét hall, akkor tök beindul rá, meg vigyorog ezerrel:D Talán azért, mert a hasamban is ezeket hallotta.
2008. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak mert az is felmerült bennem, hogy mi van, ha véletlen egybeesés.

Akkor megnyugodtam, és mostmár merem többet hallgatni, hogy mindkettőnknek jó legyen;)

2008. szept. 10. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
basszeros ismerosom meselte, hogy elso zenei emlekei kiskorabol az, hogy rockot hallgatott. :D szerintem siman. a masik, hogy hangzas ugyileg direktebb sok masnal, szoval siman elofordulhat h tetszik neki :D
2008. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de szerintem az én véleményem ez:áááááááááááááááááá!!!!!!!!!!Dehogy!!!!!
2009. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!