Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén: kapott már kisebb...

Őszintén: kapott már kisebb pofont vagy seggreverést a 3 év körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
pofont nem, seggreverést igen :) meggyőződésem, hogy a fenekük és az agyuk szoros összeköttetésben áll: kis fenékreütéstől mindjárt eszébe jut, hogy is KELLENE viselkedni :):P
2010. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém most lesz két éves,de kapott már a fenekére nem egyszer!Pofont nem! Nem hiszem,hogy akár nagyobb gyereknél jó megoldás lenne és célravezető ha pofont kapna!!De ezt mindenki döntse el maga,én nem tenném!!!
2010. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Pofont soha nem adnék neki, de seggreverés és kézrecsapás már volt. Persze nyilván csak jelzés értékkel. Van, amikor már másképp nem lehet leállítani a hisztit. És csak akkor volt, ha hisztizett. Bár nem 3 éves, hanem 2 lesz.
2010. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Kezére ütés szokott lenni, ha olyat csinál, amiről tudja, hogy nem szabad. Persze nem elsőre, először mindig rászólók, de ha folytatja, akkor kap a kezére. A fenekére is kapott már, de nem igazán zavarja a dolog. Nálunk inkább a sarokba állítás válik be.
2010. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer vertem a seggére,de az akkora nyomot hagyott a kis lelkében,hogy azóta elég,ha szólok.(nem ütöttem nagyot,csak rosszul esett a kis rosszaságnak,hogy anya bántotta!)Amúgy 2 éves.
2010. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, de ha lesz, majd mellőzöm a pofonokat, a fenékreveréseket fogom inkább használni. Vagy a kézreverést.
2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!