Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől alszik ilyen rosszul a...

Mitől alszik ilyen rosszul a kislányom?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kislányom, és elég sokszor előfordul, hogy keservesen felsír/visít éjszaka. Van amikor átmegy hisztibe is a dolog. Mitől lehet ez? A feleségemmel alszik külön (kb. éjfélig a kiságyában, utána vele). Elég hisztis, akaratos amúgy a természete, rájátszhat ez is? Mit tehetnénk, hogy jobban aludjon? Hogyan kezeljük a hisztijét, ami visításba megy át többször?
2010. márc. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! lehet hogy csak manipulal. ha nincs baja- nem jön a foga, nincs remalma nem szomjas, akkor manipulacio, es nem szabad bedölni.Mivel mar eleg nagy lehet vele beszelgetni, illetve megkerdezni mi a baja, faj-e valamije, ha a higgadt nyugodt kerdes segitseg ellenere behisztizik, hidegviz ala vele-annyira meg fog hökkenni hogy nem lesz hiszti többet. kicsit drasztikus modszer de müködik, csak nem szabad tulzasba vinni.
2010. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is sokszor felsír álmában. Nekem ilyenkor bevált, ha inni adok neki, iszik egy-két kortyot és alszik tovább. Mondjuk nálunk épphogy felsír, tehát nem csap át hisztibe. De ettől függetlenül nagyon rossz, mert mi is már holdkórosak vagyunk. A hisztit alapvetően érdektelenséggel lehet kezelni, bár elég nehéz, mi is benne vagyunk sajnos. Nem figyelsz rá, én akkor ott szoktam hagyni ahol van, előbb-utóbb abbahagyja. Ő is visít, sikít. De ebben a korban sajnos ez általános úgy veszem észre.
2010. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!