Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzés volt visszamenni...

Milyen érzés volt visszamenni dolgozni a munkahelyedre?

Figyelt kérdés

Miután az elmúlt évek majdnem minden percét Vele töltötted...

Ugyanolyan volt, mint régen? Vagy már egészen más? Tudtál rögtön csak a munkára koncentrálni? Örültél, hogy egy kis szabad levegőhöz jutottál és végre egyedül, ülve, kapkodás nélkül megeheted az ebédedet :-), vagy pedig állandóan azon járt az eszed, hogy "mit keresek én itt", amikor a kisgyerekem valahol máshol van :-(?


2010. febr. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó volt. kétéves volt a lányom, mikor visszamentem azért, mert hívtak, nem lett volna anyagilag muszáj. előtte is sokat kapcsolódtam ki, nem ültem mindig otthon (anyósomat, anyukámat szentté kéne avatni, annyit segítettek), de mégis ez más volt...hogy nem csak jól érzem magam, hanem hasznosat csinálok...meg hogy visszavártak, nagyon jól esett :) ráadásul lányom mellett fejlődtek a vezetői kvalitásaim is (őutána 9 női beosztott üdülés volt a hisztijeikkel együtt :P:))
2010. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én most mentem vissza 3-hó és igen nagyon nehéz az elején de már kellett ez.Fontosnak érzem újra magam emberek között vagyok.Egyszoval minden ok.
2010. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt,nagyon sokat gondoltam rá,de a munka elterelte a figyelmem,2 évet voltam vele otthon és épp ideje volt újra gondolkodnom,felelős döntéseket hozni...
2010. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pozitívan éltem meg, jó érzés nap mint nap felnőtt emberek között lenni, és jó érzés ezek után hazamenni gyerekezni :)
2010. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én most készülök visszamenni nemsokára. Ideje, mert több, mint 2 év, amíg távol voltam, és már nagyon várnak (legalábbis a sok munkával biztos :-))). Szóval nincs mese, mennem kell, de még sok bennem az aggodalom, hogy hogyan fogom tudni összeegyeztetni a hatalmas mennyiségű munkát a gyerekem szintén hatalmas anya-igényével...

2010. febr. 27. 00:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy talán a gyerekünkön "edződünk" és tényleg könnyebb lesz nekem is a kollegáim (főleg nők) hisztijét elviselni :-)
2010. febr. 27. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
jaja...én is átértékeltem a "hiszti" fogalmát :P az anyaság megedz :)
2010. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!