Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy használod babádnál a...

Hogy használod babádnál a kocsiban a fejvédő/fejtartó nyakpárnát?

Figyelt kérdés

Többször néztem, hogy kéne venni, mert elég sokat utazunk, havonta 4-órát oda és 4 órát vissza-rokonokhoz.

Lány jókat alszik az ülésben, de gondoltam kényelmes lenne neki egy fejvédő. De hogy tegyem alá? Mikor ébren van úgyis kivenné a feje alól, ha meg alszik, egyrészt hátra kéne mászni és felébrdne, nem?

Ti hogy szoktátok?

20 hós a lányom


2010. febr. 24. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 26 hós.Kb 1 éve vettem neki,amikor elalszik a fejére teszem,mint 1 fülhallgatót,így nem libeg a feje az ülésben.
2010. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2,5 évesem eleinte mindig kivette, aztán úgy megszerette, hogy még ha nem aludt is odatette magának. Ha aludni akar elég ha a kezébe adom, aztán ő beteszi magának, mondjuk néha elég ideges, ha nem sikerül.

De ha úgy gondolom, hogy úgyis aludni fog, akkor már a beszálláskor odateszem neki.

Amúgy mi is kb 20 hós korában vettük, de egy ideig a kalaptartón porosodott, mert utálta. Mérges is voltam, mert jó drága volt. De mostmár szereti.

2010. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!