Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőkocsit mennyi idös...

Brigitta04 kérdése:

Esernyőkocsit mennyi idös kortol és kb meddig használtátok/használod?

Figyelt kérdés
Mi volt a fö szempont amiért pont ezt a kocsit választottad.Linkelhettek is!
2011. márc. 1. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A lanyomnal 9-10 honapos kortol - epp nyar volt -, mert vissza kellett adnunk a kolcsonlkapott melykocsit.

A fiam meg abban van, megvarom a jo idot, aztan akkor teszem at. 13 honapos. Amugy ot is beletettuk mar, amikor jobb ido volt.

Wgyszeru BeBe Go esernyosunk van. A szempont annyi volt, hogy konnyen tudjam csukni, kis helyen elferjen, es olcso legyen. A kisfiam is ezt orokolte meg.

Nem tudok linkelni, mert mar 5 eves a kocsi, nem tudom gyartjak-e meg.

2011. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónaposan vettük meg neki az esernyökocsit .A fö szempont az volt,hogy dönthetö legyen a háttámlája,és legyen hozzá lábzsák.Girafe Club SH-129.Könnyü összecsukni,én nagyon szeretem.3 éves koráig biztos tudom használni mert elég sokat utazunk,ja és elég széles is még overálben is kényelmes neki.
2011. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Nyárra szeretnék én is egy esernyőkocsit de a fő szempont nálam is az,hogy dönthető legyen a háttámla.Kisfiam lassan 9 hónapos.Most egy kunert babakocsink van ami nagyon megfelel de szeretnék egy kisebbet is.És persze az ára is legyen "baráti".
2011. márc. 1. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű dönthető van, Mamu márkájú. 10.000 Ft volt.5,5 hónapos korától használtuk,akkor télen a Bergont használtuk, de idén télen már a sportot. (A bergont eladtam még a nyáron) Még mindég használjuk, ha fel kell mennünk a városba. 2 éves a kisfiam, szívesen üldögél még benne.
2011. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén Giraffe Club SH-129. 8 hónapos a babánk, egy hete sincs, hogy vettük. Előtte nekünk is Kunert. :-)
2011. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!